• ~Guru
    (2018-07-13 07:45)
    @babeczka Zupelnie bez gustu piszesz LAMPUCERO s-po-d latarni a Melanii to mozesz jedynie buty wyczyscic
  • ~dm1
    (2018-07-08 09:25)
    re. idi..ota ~dm1 (2018-07-07 22:26). Zgadza sie DZISIAJ TEZ!!!!!!!!
  • ~dm1
    (2018-07-07 22:26)
    MAM DZIS DYZUR!!!!!
  • ~dm1
    (2018-07-07 22:25)
    To tak fajnie ze panowie maja gacie i garsonke........ Nie musza sie odchudzac, nie musza golic nog i napompowac sie w odpowiednich miejscach, ..... jak to robia slowianki.
  • ~dm1
    (2018-07-07 15:05)
    re: md i New York...... Dodam, ze dziadek Merkel byl Polakiem. Moze to po nim ta milosc do sznurowanych butow?
  • ~dm1
    (2018-07-07 15:01)
    re md: Niemki wybieraja wygodne buty. Pani Merkel jest caly dzien na nogach, wiec nie bedzie chodzila w szpileczkach, jak ta slowianska, napompowana lalunia na zdjeciu.
  • ~New York
    (2018-07-06 13:39)
    nie rozumiem dlaczego dziennik tak martwi sie o moja Pierwsza Dame i jej stroje (kupowane za prywatne - a nie podatnikow pieniadze...) a zapomina jak BYLA ( trudno nazwac ja dama) pani komorowska swietnie ZAWSZE wygladala....
  • ~Pidgamista
    (2018-07-06 05:15)
    Ciekawy jestem autor tych komentarzy pewnie zaklada japonki do T shirt z krawatem i spodenki w kropki czerwone lub czarne w zaleznosci czy idzie na spitkanie z lewica czy prawica.
  • ~4tek
    (2018-07-05 23:16)
    ma ktoś jakiegoś archiwalnego linka z tej strony na temat wyglądu pani Komorowskiej?
  • ~Gustav
    (2018-07-05 21:51)
    Bidula, sciagnela obrus kuchenny i uszyla se sukienke, jakie to praktyczne!
  • ~Babeczka👠
    (2018-07-05 21:45)
    U mnie w kratke to tylko fartuch kuchenny! Nawet nie mam poscieli w kratke. Ta bialoniebieska to kuchenna kratka. Kitchen design!
  • ~md
    (2018-07-05 19:22)
    Der Dziennik - napiszcie choć raz o pięknych stylizacjach Angeli Merkel, bo przecież to niemiecka ikona szyku i elegancji - zwłaszcza te buty rodem z DDR.
  • ~Mima
    (2018-07-05 18:53)
    Jak piknik to i obrus w kratkę musi być :-) a tak w ogóle to ona nawet w worku po ziemniakach wyglądałaby pięknie, kobieta z klasą, nie to co ten stary dziad Trumpek.
  • ~Babeczka👠
    (2018-07-05 16:44)
    Ona chyba tak specjalnie, zeby mezulka skompromitowac, bo ta kiecka to taki fartuch kuchenny!
  • ~aska
    (2018-07-05 16:00)
    stylowo!
  • ~andy