• ~Ann
    (2018-06-13 08:27)
    Pani prezydentowa dobrze się ubiera, ale powinna zmienić fryzurę, która ją postarza. Włosy są za krótkie.
  • ~Janka L.
    (2018-06-12 12:45)
    A co autor sądzi o garniturach obu panów? Który z nich ma lepszy?
  • ~Ella
    (2018-06-11 10:42)
    Te artykuliki o niczym , Polacy i tak nie ulegną tej antypolskiej propagandzie. Piszcie lepiej o tym co Niemcy nakradli w 1939 roku z polskich banków ile ton złota zrabowali ile depozytów zwykłych ludzi ukradli . To złodziejstwo się nie przedawniło , zamiast pisać o wyglądzie , kogo to obchodzi .
  • ~ML
    (2018-06-07 07:51)
    To żadne wybory piękności, ale w tym przypadku Pani Agata Duda wygląda lepiej, skromnie, szykownie elegancko- styl jak w angielskiej rodzinie królewskiej
  • ~m-53
    (2018-06-07 00:10)
    Jakaż to dama, na dodatek "pierwsza" jeżeli nosi zupełnie inne nazwisko. Pierwsza konkubina??? A wygląd, strój, to rzecz o drugorzędnym znaczeniu. Ma być schludny, niewyzywający, znaczy porządny. Zapewne subiektywnie, ale wygląd naszej prezydentowej oceniam wyżej. Płaszczyk przypominający kitel pielęgniarki nie robi wrażenia
  • ~alister4
    (2018-06-06 21:38)
    Trzeba być ślepym albo Niemcem żeby coś takiego napisać,gratuluję Der Dziennik!
  • ~Kobieta
    (2018-06-06 21:11)
    Pani Duda, dobra fryzjerka by Pani się przydała.
  • ~gragra
    (2018-06-06 20:29)
    Pani z Niemiec ubrana w stary płaszcz z pagonami wygląda jak ???????????????????
  • ~wiej
    (2018-06-06 20:28)
    Dudowa wygląda staro, nieatrakcyjnie i nieciekawie, a co mowi, to wielka niewiadoma. Słaba prezydentowa, ale on jeszcze gorszy, wiejski osiłek.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-06-06 19:16)
    Ta GERMANKA UBRANA jak we WORZE POkutnym i tak wypuszcza się w gościne to zgroza dla GERMANI tu nie SYBIR żeby tak się UBIERAĆ TYLKO 28 STOPNI na TERMOMETRZE
  • ~ milka
    (2018-06-06 19:14)
    p Duda wspaniala kobieta a ta zadnego gustu a mysli ze ja ktos podziwia nie mowie o zmarszczkach Der dziennik nie nawijaj gluopot
  • ~ edek
    (2018-06-06 19:11)
    der dziennik bredzi jak zawsze bo nie moze obrazic niemki starocia
  • ~psotkas
    (2018-06-06 12:25)
    Nie zgadzam się z tą opinią
  • ~zxcfklopjn
    (2018-06-06 11:44)
    Kto sponsoruje ten artykuł ? Nibelungi czy Zygfrydy ? :))
  • ~sensor
    (2018-06-06 11:31)
    I dama Niemiec ubrana w fartuch laboratoryjny lub rzeznicki. Faktycznie pokonala stylem Agatę Dudę. ;(
  • ~Misio..,,,.,,,,,,
    (2018-06-06 11:17)
    Niemiecka gazeta musi chwalić Niemkę , bo inaczej redaktorzy der dziennika pójdą do zwolnienia.
  • ~Jurand ze Spychowa
    (2018-06-06 10:19)
    piotrze....żyjąc na zad...piu trudno żebyś cokolwiek widział...masz takie pojęcie o świecie jak twój naczelny naczelnik...buraku
  • ~Krystyna2016
    (2018-06-06 10:07)
    Dla waszych "dziennikarzy" to styl miała Komorowska to była kobieta wyjatkowo stylowa!Ta że wasze opinie są nic nie warte
  • ~antyleft
    (2018-06-06 10:02)
    W porównaniu z Panią Dudą - Niemka wypada mizernie!
  • ~Babajaga
    (2018-06-06 09:41)
    Pani Prezydentowa ma nieproporcjonalną figurę, krótki stan i długą resztę.W każdej stylizacji widać,że talia jest wysoko.Podkreśla to każdą swoją kreacją.Nie wygląda to dobrze, tak jakby talię miała prawie pod pachami.Tyle w temacie.

Może zainteresować Cię też: