• ~Anita
    (2018-05-10 16:37)
    Jeżeli chodzi o tzw. pierwszą damę, to naprawdę, nie ma się czym zachwycać.
  • ~alaga
    (2018-05-10 15:22)
    wy chyba naprawdę nie wiecie, co to znaczy 7 lat w życiu kobiety, a nawet rok - jeśli mówimy o roku przed i po menopauzie... ;-( Naprawdę "Dzienniku" - i wy - zapewne jego młode jego redaktorki "boginie młodości" - zastanówcie się, co piszecie w czasie, gdy świat i Polska też - walczy o godność kobiet i ujawnia "metoo"...
  • ~Kobieta
    (2018-05-10 16:14)
    A za to Katarzyna Bujakiewicz zdeklasowała panią Dudę. Do pieczenia pani Kasi nie dorasta nasza prezydentowa a są w tym samym wieku. Zresztą nie wygląd w człowieku się liczy... Nasza to kukła a nie prezydentowa. Marionetka w rękach PiSu
  • ~Ale jaja ale jaja
    (2018-05-10 18:33)
    Dzienniku, to spotkanie to nie rewia mody.
  • ~ryży
    (2018-05-10 19:12)
    Dzienniku! To nie wybieg dla modelek a spotkanie dwóch przywódców oraz Ich małżonek. Dlaczego nie robiliście takich porównań za prezydentury p. Komorowskiego.
  • ~Marysia
    (2018-05-10 15:59)
    Gdyby nie te ********* kreacje pani Kornhauser, to wygladalaby jeszcze mlodziej? Czlowieku, ja mam 65 lat, ale nie nosze takich *********** kiecek!
  • ~A.H.
    (2018-05-10 16:25)
    Oczywiście zadaniem gospodarza jest deklasować gościa.
  • ~norbert
    (2018-05-10 20:30)
    Czeszka mniej szczupła ale sympatyczniejsza i mniej sztuczna, ta nasza prezydentowa jest jak źle naoliwiony mechanizm
  • ~Misio.,,,,.,,,...
    (2018-05-10 21:46)
    Czesi po raz kolejny udowodnili ,że są oszczędnym narodem i polskie zastaw się, a postaw się jest im obce.
  • ~Lolo
    (2018-05-10 16:05)
    A liczy się tylko dusza
  • ~eliza
    (2018-05-10 18:15)
    Nie chodzi o różnicę wieku, ale o kompletny brak szyku. Pani Zemanowa jest fatalnie ubrana i fatalnie uczesana - istny koczkodan, nie oszukujmy się.
  • ~ups
    (2018-05-10 22:19)
    Pani Agato,chcialabym wreszcie zobaczyc Pania ubrana z gustem. Jest Pani ladna kobieta ale brak tego,co sie nazywa stylem.Prosze zastosowac sie do moich rad stanac przed lustrem i zobaczy Pani co najmniej 10 lat mlodsza Agate. 1.Nie chodzic w butach na wysokich obcasach.Wysokie kobiety w takich obcasach wygladaja jak "slupy telegraficzne".Radze jak najnizsze obcasy,a nawet plaskie,eleganckie buciki. 2.Masz kobieto bardzo,bardzo zgrabne nogi.Nigdy nie nos spodnic zakrywajacych kolana.KOLANA maja byc na wierzchu!!! To bardzo odmladza!!! 3.Skoncz ze spodniczkami i sukienkami poszerzonymi lub namarszczonymi od pasa.Taki styl nazywa sie "wies tanczy i spiewa".Nie dosyc,ze jestes wysoka,a za wysoka przy mezu(BUTY),to jeszcze poszerzona falbankami,marszczeniami i jak wtedy wygladasz?Jak"baba-piec".Obowiazkowo spodniczki dla Pani maja bycKROTKIE i WASKIE.!!! 4.Przechodzimy do gory-FRYZURA. Tez do zmiany. Kiedys byl tzw."nalesnik na glowie",taki placek.Teraz jest lepiej,ale to jeszcze nie to.Widze Pania z wlosami dluzszymi,bo szyja jest dluga i trzeba ja troche przykryc.Przestac wlosy rozjasniac,bo cera jest blada,wlosy blade,wszystko to sie zlewa i wyglada zle.Pani twarz potrzebuje CIEMNIEJSZYCH WLOSOW!!! Czekamy na zmiany,wprowadz je,a bedziesz duuuuuuzo mlodsza.
  • ~Kil
    (2018-05-10 22:49)
    Dudowa lepiej nie wygląda wychudxona i brzydka
  • ~Modelka
    (2018-05-10 22:09)
    Ta niby nasza wygląda jak manekin, paskudna kobieta
  • ~Zawisza_Czarny
    (2018-05-11 14:37)
    wolalbym zeby to nasza gospodarka deklasowała czeską a puki co za granicą to możemy sie pochwalić tylko wódą i kiełbasą a tacy Czesi mają chociażby Skodę i zbrojeniowke ktora eksportuje wiecej niż Polska, choć są krajem kilkukrotnie mniejszym
  • ~Nopis
    (2018-05-10 19:45)
    Głupoty!
  • ~krzyhoo1
    (2018-05-10 21:18)
    faktycznie, w tej garsonce prosto z żurnala Burdy z lat 60. ub.w. z fikuśnie porozcinanymi rękawami, deklasacja była totalna
  • ~Bum
    (2018-05-10 22:16)
    Na spotkanie z ,, maluczkimi,, można iść w gaciach
  • ~z Kanady
    (2018-05-11 00:01)
    Ale prez. Zeman ma proste nogi a polski prezydent krzywe - jesli juz tak piszecie o wygladzie to zauwazajcie i takie niuanse. Moze dla pani Zeman wazniejsza jest glebia osobowosci niz wyglad i stroj.
  • ~abulach
    (2018-05-10 21:16)
    Prezydent wybiera ruchadło bo czasy są szybkie a uczucia nietrwałe

Może zainteresować Cię też: