• ~alaga
    (2018-05-10 15:22)
    wy chyba naprawdę nie wiecie, co to znaczy 7 lat w życiu kobiety, a nawet rok - jeśli mówimy o roku przed i po menopauzie... ;-( Naprawdę "Dzienniku" - i wy - zapewne jego młode jego redaktorki "boginie młodości" - zastanówcie się, co piszecie w czasie, gdy świat i Polska też - walczy o godność kobiet i ujawnia "metoo"...
  • ~żart
    (2018-05-10 15:43)
    Przypomniała mnie się piosenka, Andrzej Rosiewicz "Najwięcej witaminy - mają Polskie dziewczyny itd... Porównać prezydentową z młodszą o 7 lat kobietą, będzie porównanie. Jedyny "feler" to ubranie,strój Czeszki. Nie dba o siebie,wygląd.
  • ~Marysia
    (2018-05-10 15:59)
    Gdyby nie te ********* kreacje pani Kornhauser, to wygladalaby jeszcze mlodziej? Czlowieku, ja mam 65 lat, ale nie nosze takich *********** kiecek!
  • ~Lolo
    (2018-05-10 16:05)
    A liczy się tylko dusza
  • ~Kobieta
    (2018-05-10 16:14)
    A za to Katarzyna Bujakiewicz zdeklasowała panią Dudę. Do pieczenia pani Kasi nie dorasta nasza prezydentowa a są w tym samym wieku. Zresztą nie wygląd w człowieku się liczy... Nasza to kukła a nie prezydentowa. Marionetka w rękach PiSu
  • ~A.H.
    (2018-05-10 16:25)
    Oczywiście zadaniem gospodarza jest deklasować gościa.
  • ~Anita
    (2018-05-10 16:37)
    Jeżeli chodzi o tzw. pierwszą damę, to naprawdę, nie ma się czym zachwycać.
  • ~eliza
    (2018-05-10 18:15)
    Nie chodzi o różnicę wieku, ale o kompletny brak szyku. Pani Zemanowa jest fatalnie ubrana i fatalnie uczesana - istny koczkodan, nie oszukujmy się.
  • ~Ale jaja ale jaja
    (2018-05-10 18:33)
    Dzienniku, to spotkanie to nie rewia mody.
  • ~ryży
    (2018-05-10 19:12)
    Dzienniku! To nie wybieg dla modelek a spotkanie dwóch przywódców oraz Ich małżonek. Dlaczego nie robiliście takich porównań za prezydentury p. Komorowskiego.
  • ~Nopis
    (2018-05-10 19:45)
    Głupoty!
  • ~Kasia
    (2018-05-10 20:00)
    I to jest prawda i to jest fakt, dalej tak spiewa i ma rację.
  • ~norbert
    (2018-05-10 20:30)
    Czeszka mniej szczupła ale sympatyczniejsza i mniej sztuczna, ta nasza prezydentowa jest jak źle naoliwiony mechanizm
  • ~abulach
    (2018-05-10 21:16)
    Prezydent wybiera ruchadło bo czasy są szybkie a uczucia nietrwałe
  • ~krzyhoo1
    (2018-05-10 21:18)
    faktycznie, w tej garsonce prosto z żurnala Burdy z lat 60. ub.w. z fikuśnie porozcinanymi rękawami, deklasacja była totalna
  • ~Misio.,,,,.,,,...
    (2018-05-10 21:46)
    Czesi po raz kolejny udowodnili ,że są oszczędnym narodem i polskie zastaw się, a postaw się jest im obce.
  • ~Modelka
    (2018-05-10 22:09)
    Ta niby nasza wygląda jak manekin, paskudna kobieta
  • ~Bum
    (2018-05-10 22:16)
    Na spotkanie z ,, maluczkimi,, można iść w gaciach
  • ~ups
    (2018-05-10 22:19)
    Pani Agato,chcialabym wreszcie zobaczyc Pania ubrana z gustem. Jest Pani ladna kobieta ale brak tego,co sie nazywa stylem.Prosze zastosowac sie do moich rad stanac przed lustrem i zobaczy Pani co najmniej 10 lat mlodsza Agate. 1.Nie chodzic w butach na wysokich obcasach.Wysokie kobiety w takich obcasach wygladaja jak "slupy telegraficzne".Radze jak najnizsze obcasy,a nawet plaskie,eleganckie buciki. 2.Masz kobieto bardzo,bardzo zgrabne nogi.Nigdy nie nos spodnic zakrywajacych kolana.KOLANA maja byc na wierzchu!!! To bardzo odmladza!!! 3.Skoncz ze spodniczkami i sukienkami poszerzonymi lub namarszczonymi od pasa.Taki styl nazywa sie "wies tanczy i spiewa".Nie dosyc,ze jestes wysoka,a za wysoka przy mezu(BUTY),to jeszcze poszerzona falbankami,marszczeniami i jak wtedy wygladasz?Jak"baba-piec".Obowiazkowo spodniczki dla Pani maja bycKROTKIE i WASKIE.!!! 4.Przechodzimy do gory-FRYZURA. Tez do zmiany. Kiedys byl tzw."nalesnik na glowie",taki placek.Teraz jest lepiej,ale to jeszcze nie to.Widze Pania z wlosami dluzszymi,bo szyja jest dluga i trzeba ja troche przykryc.Przestac wlosy rozjasniac,bo cera jest blada,wlosy blade,wszystko to sie zlewa i wyglada zle.Pani twarz potrzebuje CIEMNIEJSZYCH WLOSOW!!! Czekamy na zmiany,wprowadz je,a bedziesz duuuuuuzo mlodsza.
  • ~Kil
    (2018-05-10 22:49)
    Dudowa lepiej nie wygląda wychudxona i brzydka

Może zainteresować Cię też: