• ~ Joni
    (2018-07-15 13:48)
    Przy Melanii Trump wyglądała fatalnie i miała niegustowne kiecki! A tu jest tylko chudsza i sztywniejsza, na twarzy wygląda Agata bardzo staro!
  • ~ObserwnikPolityczny
    (2018-06-04 07:25)
    co kogo obchodzi ubiór? po co się spotkali pokazać żony i ich "kreacje" nadymane gęby,
  • ~Kasia28
    (2018-05-15 12:42)
    Czemu nie porównacie Dudy do prezydenta Czech? Tam to dopiero różnica! Siwizna i laska ogromnie postarzają, a nasz Adrianek to taki chłoptaś pocieszny. Pierwsza Dama Czech nie wygląda dużo starzej jak się przyjrzeć twarzy, po prostu jest grubsza.
  • ~Leo
    (2018-05-13 22:44)
    Jeśli różnica wynosi 7 lat - daję mocny plus dla P.Zemanovej.
  • ~Marysia
    (2018-05-12 06:43)
    Obejrzalam to zdjecie dokladnie , dowiedzialam sie ile pani Zemanowa ma lat, to musialam usiasc! Boze , ona jest 12 lat mlodsza ode mnie, wyglada jak moja Mama? Niektore kobiety potrafia sie zestarzec...... W mlodym ciele mlody duch i odwrotnie! Nie kazda ma dobre geny( jak ja ) , ale wiem, jak latwo jest przestac dbac o siebie i stac sie c i o t a . Trzeba cos robic, dziewczyny, z niczego , niczego nie bedzie. I nie biadolcie, ze los, chorobska , itd . Ja tez mam dolegliwosci, ale sie nie poddaje i sport, taniec i dobry humor, rozne zainteresowania , to odmladza! Dobre dla ciala i ducha!
  • ~Ala
    (2018-05-11 21:58)
    Redaktur się chyba zapomniał....Czy chamstwo przebiło ???
  • ~zett
    (2018-05-11 20:36)
    Prezydentowa Czech jest slowianka a Pani Duda wiadomo.
  • ~Zawisza_Czarny
    (2018-05-11 14:37)
    wolalbym zeby to nasza gospodarka deklasowała czeską a puki co za granicą to możemy sie pochwalić tylko wódą i kiełbasą a tacy Czesi mają chociażby Skodę i zbrojeniowke ktora eksportuje wiecej niż Polska, choć są krajem kilkukrotnie mniejszym
  • ~Joan
    (2018-05-11 10:21)
    I po co taki komentarz? gospodyni zawsze powinna ubierać się tak żeby nie zdeklasować gościa. Dobre maniery to podstawa dobrych stosunków towarzyskich. Tyko nuworysz popisuje się.
  • ~Sokular
    (2018-05-11 09:12)
    .......przy tej masie ciała.........."pozamiatane".............a nasza I Dama O.K
  • ~Alexander
    (2018-05-11 09:11)
    Mamy naprawdę ładna,zgrabną i do tego wykształcona prezydentowa a z większości komentarzy dzieje kpina i nienawiść, a to tylko dlatego,że jest z obozu PIS.Dla tych wszystkich krytyków nie ma ratunku,jak że starego kabaretu...szkoda gadać.
  • ~Kukiełka
    (2018-05-11 06:35)
    W sumie to nic więcej nie można o niej napisać.
  • ~Jasobiepiszę
    (2018-05-11 00:16)
    Spódnica Pani Agaty dodaje jej lat i jest mało elegancka
  • ~z Kanady
    (2018-05-11 00:01)
    Ale prez. Zeman ma proste nogi a polski prezydent krzywe - jesli juz tak piszecie o wygladzie to zauwazajcie i takie niuanse. Moze dla pani Zeman wazniejsza jest glebia osobowosci niz wyglad i stroj.
  • ~Madrala
    (2018-05-10 23:22)
    Czeszka ma fartuch jak woźna.
  • ~Kil
    (2018-05-10 22:49)
    Dudowa lepiej nie wygląda wychudxona i brzydka
  • ~ups
    (2018-05-10 22:19)
    Pani Agato,chcialabym wreszcie zobaczyc Pania ubrana z gustem. Jest Pani ladna kobieta ale brak tego,co sie nazywa stylem.Prosze zastosowac sie do moich rad stanac przed lustrem i zobaczy Pani co najmniej 10 lat mlodsza Agate. 1.Nie chodzic w butach na wysokich obcasach.Wysokie kobiety w takich obcasach wygladaja jak "slupy telegraficzne".Radze jak najnizsze obcasy,a nawet plaskie,eleganckie buciki. 2.Masz kobieto bardzo,bardzo zgrabne nogi.Nigdy nie nos spodnic zakrywajacych kolana.KOLANA maja byc na wierzchu!!! To bardzo odmladza!!! 3.Skoncz ze spodniczkami i sukienkami poszerzonymi lub namarszczonymi od pasa.Taki styl nazywa sie "wies tanczy i spiewa".Nie dosyc,ze jestes wysoka,a za wysoka przy mezu(BUTY),to jeszcze poszerzona falbankami,marszczeniami i jak wtedy wygladasz?Jak"baba-piec".Obowiazkowo spodniczki dla Pani maja bycKROTKIE i WASKIE.!!! 4.Przechodzimy do gory-FRYZURA. Tez do zmiany. Kiedys byl tzw."nalesnik na glowie",taki placek.Teraz jest lepiej,ale to jeszcze nie to.Widze Pania z wlosami dluzszymi,bo szyja jest dluga i trzeba ja troche przykryc.Przestac wlosy rozjasniac,bo cera jest blada,wlosy blade,wszystko to sie zlewa i wyglada zle.Pani twarz potrzebuje CIEMNIEJSZYCH WLOSOW!!! Czekamy na zmiany,wprowadz je,a bedziesz duuuuuuzo mlodsza.
  • ~Bum
    (2018-05-10 22:16)
    Na spotkanie z ,, maluczkimi,, można iść w gaciach
  • ~Modelka
    (2018-05-10 22:09)
    Ta niby nasza wygląda jak manekin, paskudna kobieta
  • ~Misio.,,,,.,,,...
    (2018-05-10 21:46)
    Czesi po raz kolejny udowodnili ,że są oszczędnym narodem i polskie zastaw się, a postaw się jest im obce.

Może zainteresować Cię też: