• ~feminizm - tak
    (2018-04-18 10:39)
    Jakim prawem oceniacie poczucie smaku i wolność wyboru innej osoby? Jakim prawem umieszczacie tak seksistowskie kometarze : " młodziutka premier" ? Jakim prawem zakładacie z jaką płcią się identyfikuje używając w waszym artykule zaimków w formie żeńskiej ?
  • ~z
    (2018-04-18 11:08)
    Mnie sie podobaja!
  • ~niedobrzemi
    (2018-04-18 10:15)
    Niemiecka prasa już chyba pozwalniała dziennikarzy, zatrudnia tylko jakieś plotkary piszące o tym kto w co się ubrał. Poziom poniżej depresji i mułu rzecznego. Nawet kucharki dziś mają szersze horyzonty i takimi kretynizmami się nie zajmują. Może napiszcie coś o tym pijaczku z Brukseli albo o wyglądzie własnej Makreli...
  • ~Oczywiście,piszecie o kaszalocie
    (2018-04-18 08:11)
    z BUNDESKALIFAT - merkel? Zatłuszczona paskuda jakich mało! Fuuuj. Coś jak wieloryb KOMOR a z budy ruskiej :-)
  • ~inzi
    (2018-04-18 11:32)
    Lepiej takie niż baleriny albo inne takie paskudztwo.
  • ~ziuk
    (2018-04-18 23:48)
    Buty jak buty, ale na tym tle prezentuje się niczym miss polonia.
  • ~Ość
    (2018-04-18 19:30)
    ale za to moze sa wygodne :)
  • ~Polak
    (2018-04-19 09:12)
    Czemu z niemcami sie trzyma a nie spotkała się z naszym rechrystianizatorem?
  • ~zieeew
    (2018-04-18 21:57)
    obstawiam, że za rok-dwa ten model butów będzie opiewany pod niebiosa jako najnowszy krzyk mody w Europie. Jak zwykle w dziedzinie mody 100 lat za nowozelandczykami
  • ~Zzapodgrójczanin z dziada pracioci