• ~xyz
    (2018-04-14 17:19)
    Bardzo dobry przykład wzorowej katoliczki. KC episkopatu Polski jakoś nie przeszkadza troje dzieci, każde z innym facetem.
  • ~miksa
    (2018-04-14 16:24)
    cnota IV RP ha ha typowo katolickie zachowanie?, jakoś Kościół nie krzyczy że po ślubie się współżyje, zakłamanie i hipokryzja biskupów pełną gębą
  • ~bezata
    (2018-04-13 17:08)
    To wstyd być w ciąży? Ciemnogród:)
  • ~gostek
    (2018-04-14 18:26)
    Dajcie już spokój ! Przecież to zwyczajna k...... !
  • ~Hania
    (2018-04-13 22:37)
    Starsza córka podobna do wujka.
  • ~Michu
    (2018-04-15 00:08)
    Co za rozpasanie, zamiast czekać do ślubu,... rozwody i bękarcie ciąże, a katolicy głosują na bezbożny PiS.
  • ~szeregowy
    (2018-04-13 17:49)
    der dziennik...a jak się ubierają ciężarne a r a b k i Berlinie ?
  • ~Emil
    (2018-04-14 21:43)
    A to dziecko to rzadowe? Dziwne to ze wszyscy partyjni ja otaczaja niezwykla opieka.
  • ~baba ze wsi
    (2018-04-13 23:42)
    Jestescie banda hipokrytow! czyli normalna nowoczesna kobieta taka jak wszystkie a nie zaden mocher
  • ~Helena
    (2018-04-13 19:12)
    gdyby się nie masturbowała to by nie byla w ciazy a tak nawet niemoze sie oskrobac wieszakiem...
  • ~Julka
    (2018-04-15 03:03)
    Z niej to pierwsze największe lada o, matka w grobie się przewraca
  • ~md
    (2018-04-14 07:41)
    Nie chwali się, tylko cieszy. Co w tym niestosownego, że kobieta cieszy się spodziewanym dzieckiem? To tylko dla lewaczek i feministek ciąża to paskudny dramat.
  • ~kob.
    (2018-04-15 10:36)
    a kiedy pani marta będzie błogosławiona,za nie pokalane poczęcie i wyniesiona na ołtarze boskie , tylko czekać
  • ~fregat
    (2018-04-16 12:51)
    a mlodsza wypisz wymaluj też ojciec wykapany,ale ten co okradal niepelnosprawnych
  • ~kob.
    (2018-04-16 08:31)
    jeszcze trochę i b ędzie przez kościół błogosławiona i wyniesiona na ołtarze , o to dobra zmiana przez pis
  • ~f...
    (2018-04-14 08:50)
    dziennik to zaklamany brukowiec ktory boi sie prawdy a wypisuje oszczerstwa,i nie musicie tego drukowac to do was nie pasuje wam opinia to jej nie zamieszczacie ale przyjdzie taki dzien ze was wyp....la z Polski za te paszkwile o Polakach tak to prawda jak swiat swiatem nigdy niemiec nie bedzie Polaka bratem bo wasze ziemie to nie niemcy ale okolice jerozolimy
  • ~kamils
    (2018-04-15 21:39)
    Tutaj wpisz swój komentarz. przykro czytać niektóre wpisy .kompletny brak kultury .tak zawistnie piszą życiowe niedojdy ................
  • ~nieplotkarz
    (2018-04-15 14:25)
    ale wy wszyscy jesteście głupole , że w ogóle się takimi tematami zajmujecie , a rada jest jedna -zanim kogoś zaczniesz oceniać ,spójrz wpierwej na siebie . I tyle w tym temacie
  • ~echo
    (2018-04-14 22:21)
    Jakie oburzenie , co za wymysly , skad ten temat ???? Konieta w ciazy - pieknie wyglada , ladnie sie prezentuje A co ma chodzic kanalami , kajac sie ze nie jest w zwiazku ??? Przeciez to jakas paranoja i wymyslony temat Kto dal prawo mieszac sie w jej zycie ? Dajcie jej zyc i ukladac zycie po swojemu To super Marto ze dokonujesz zmian w swoim zyciu a nie tkwisz w chorym zwiazku Przeciez Polska to kraj ludzi inteligientnych i mysle ze 80 proc zyczy ci szczescia i milosci .
  • ~hucia
    (2018-04-17 12:03)
    Cóż pozostało stryjowi ? Tylko kochać dziewicę co zawsze ma chcicę .

Może zainteresować Cię też: