• ~VT Vh
    (2018-03-29 04:48)
    Resortowej blachary rozpaczliwe przepoczwarzanie. Cuchnie tak samo.
  • ~legendarny Władek
    (2018-03-28 23:16)
    Głowa siwieje d........pa szaleje
  • ~To nie są żadne 'sandałki'!
    (2018-03-28 23:47)
    To są ordynarne trepy "ozdobione" szkłem ze stłuczonego kalejdoskopu!
  • ~cdn/sandaly na nogi,skarpetki w kieszeni i torby w dlon
    (2018-03-28 21:44)
    bendonc na wyzynach intelektualnych i przynalezonc do ludzi swiatlych wypada miec swiatlowud,i od czasu do czasu wyeksponowac sie azeby pokazac co to ja.Dobrym strzalem popisowym bylo publiczne czy to w eterze czy chociazby na vizji nasmiewanie sie z ludzi, ktorzy zakladaja skarpetki do sandaluf.I moze byloby z czego, gdyby nie fakt ze w goroncych klimatach tam gdzie som piaski pustyni , kolo niagary i madery wystarcza sandaly. Ale w metrze, ktorego uzywaja glownie prosci ludzie a i middle class tez uzywa, czesto zostawiajac swoje suvy na parkingach przymetrowych, zakladaja sandaly bo dobre i zakladaja bawelniane skarpety, zeby ochronic nogi od brudnych posadzek, na ktorych jest wszystko i nie napewno niema piasku pustyni i kwiatu paproci, ale wszystko sie klei od potu brudu etc. ale nasi domorosli krytycy wszystko skrytykuja, nawet wciskali ludziom,ze maslo, potem ze jajka sa niezdrowe,ale sami zajadali nawet zaby i slimaki.
  • ~artur
    (2018-03-29 05:41)
    ALE WIOCHA !
  • ~MA
    (2018-03-29 07:45)
    Totalne bezguście.
  • ~Misio......,,,,,
    (2018-03-29 10:28)
    Pamiętam,że kiedyś mówiło się -"puszczę pana lub panią w skarpetkach". Olejnik nie chciała zaryzykować, że zostanie z niczym i zainwestowała w skarpetki.
  • ~Antyprawak
    (2018-03-28 22:16)
    A Pawłowicz wystarczy ze salatke zeźre.
  • ~alf
    (2018-03-29 09:20)
    no cóż moze też na drobne z KOD-u się załapała. żadne skarpetki nie przykryją starzejącej się celebrytki żenada
  • ~inna
    (2018-03-29 09:52)
    postepujacego wieku nie zatrzyma szokujace niby -odwazne,bezgustne ubranko chyba ze chodzi o -jestem mlodsza niz inne ,ubieram sie mlodziej niz inne i jestem lepsza niz mlodsze itd itp ...czas do okulisty i moze psychologa z leżanka?