• ~fU
    (2018-02-10 17:46)
    Poziom dziennikarstwa zatrzymał się w epoce PRLu.
  • ~m
    (2018-02-09 15:47)
    Naturalnosc to PRL Wszyscy POwinni byc wymalowani,potatuowani,wlosy pomalowane utlenione,pokolczykowani naciagnieta skora botox i wtedy jestes dopiero piekny,nowosmieszny gratulacje.
  • ~southpole
    (2018-02-10 19:40)
    To sa ciosy ponizej pasa. Reporter wykazal sie nietolerancyjnoscia i zlosliwoscia w stosunku do pieknej pani. niezaleznie skad by pochodzila. Dla mnie ten reportarz, to gruboskorny w niemieckim stylu dowcip.
  • ~xyz
    (2018-02-10 21:00)
    Kompletna ignorancja. Piekna naturalna kobieta ubrana stosownie do roli jaka odgrywa podczas Olimiady w South Korea. Autor tego artykulu niech lepiej sie przyglada sobie zamiast krytykowac innych.
  • ~esteta
    (2018-02-10 18:31)
    Piękna kobieta ta Kim Jong-un, na pewno fajniejsza od wytapetowanej Kornhauser/Dudy.
  • ~derd
    (2018-02-10 20:47)
    Cudna dziewczyna! Jestem zaskoczony, że Kim ma taką siostrę: wdzięk, naturalność... Mniam, mniam...
  • ~Jezus Kowalski
    (2018-02-10 21:05)
    Co kogo obchodzi jak kto jest ubrany ? Każdy orze jak może , najważniejsze ,żeby we łbie było, był schludny i czysty . Dziennik za duża wage przywiązuje do strojów. Dzisiaj widziałem w BBC jak Boris Johnson wracał z podróży służbowej samolotem rządowym, wyglądał ,ze pożal się Boże. Ale jakie to istotne ?
  • ~Moja ocena
    (2018-02-10 23:37)
    Bardzo ladna naturalna swieza mloda kobieta. Odebrala staranne wyksztalcenie w Szajcarii. Przyzwyczajona do wielkiego dobrobytu, ale skromna. Nie odpowiadaja mi jedynie Jej przekonania polityczne. Nasze kobiety w polityce w porownaniu do niej wygladaja jak z agenci towarzyskiej.
  • ~Kzrysztof
    (2018-02-10 22:43)
    Komentator czy szczująca łajza z czasów komunizmu, takich ludzi można wysyłać za granicę chyba tylko jako przedstawicieli PRLu.
  • ~atom owy penis
    (2018-02-10 23:34)
    z wyra bym nie wygonił siostry prosiaczka..