• ~brudna muszelka
    (2018-05-12 23:32)
    Lewacy to kocmoluchy.
  • ~bruksela kolebka zla
    (2018-05-05 23:40)
    Tak wygladaja dzieci Marksa.
  • ~Bete
    (2018-02-27 23:53)
    Federica Mogherini wygląda modnie i nowocześnie. Obecnie właśnie sztruks jest modny. Wystarczy zainteresować się najnowszymi trendami i obejrzeć paryskie pokazy.Miodowy kolor ładny i interesujący. Stylizacja skromna i minimalistyczna, pożądana w dyplomacji.Niektóre kobiety mają szersze biodra i to też jest w porządku, bo teraz modnie jest je eksponować .Może u nas za bardzo przyzwyczailiśmy się do obcisłych kreacji, biżuterii i sztywnych garsonek z białą bluzeczką ?
  • ~cebulak
    (2018-02-13 20:10)
    Pewnie tak ubiera się na co dzień.A co miała założyć-suknię balową?Polski minister jest personą w Koziej Wólce.
  • ~Hejka
    (2018-02-10 09:57)
    Fatalnie wygląda i fatalnie reprezentuje unię!
  • ~2.pradziad
    (2018-02-09 13:33)
    W dyplomacji obowiązują pewne reguły. Wymięty sztruks i wypchane kieszenie marynarki pani Mogherini na oficjalnym spotkaniu ministrów spraw zagranicznych świadczą o braku szacunku dla naszego ministra. Cokolwiek by nie powiedzieć złośliwego o premier Szydło - była zawsze na swój sposób elegancka. Poraża totalne niezrozumienie tych oczywistości przez złośliwych komentatorów. Największy głupek powinien pojąć że ozdobna broszka jest w takich okolicznościach lepsza niż szmata do sprzątania.
  • ~krzyhoo1
    (2018-02-09 12:17)
    Wytykać minister Mogerini brak stylu to jak zachwycać się nad elegancją premier Szydło odzianej w kanarkowy, przyciasny żakiet i niebieskie rybaczki. Włoszka ubrała się casualowo, bo spotkanie było robocze i tyle.
  • ~france to straszne flejtuchy
    (2018-02-09 11:19)
    A m a j t k i miała wyprane czy też stare z odzyku wyciagniete zza szafy
  • ~Rychu
    (2018-02-09 09:49)
    Jak ładna kobieta założy obojętnie jaką szmatę to wciąż jest ładna, w tym przypadku to... moja babcia lepiej wygląda jak idzie do kur.
  • ~Ccaa
    (2018-02-09 08:33)
    Boże Polacy i moda niech się przekręcę wiesz ile razy wyśmiano po cichu nasza szefowa rzadu ale nikt tego głośno nie komentuje bo ona reprezentowała Polskę wlasnie
  • ~teo
    (2018-02-09 08:01)
    Mogherini ubiera się w szmateksie bo za mało zarabia. Czy ona była kiedykolwiek porządnie ubrana ?
  • ~Jolka
    (2018-02-09 06:42)
    Ona bez broszki, ale on tez bez broszki!
  • ~Jolka
    (2018-02-09 06:37)
    Fatalnie, bez broszki!
  • ~Babcia klozetowa
    (2018-02-09 06:36)
    No, jak by se broszke zalozyla, to by bardziej pasowalo do randez vous z Polakiem. Szkoda, ze na to nie wpadla. A jeszcze lepiej by bylo , gdyby ubrala biala bluzke i czerwona spodnice. Bylibyscie wtedy zadowoleni?
  • ~edward
    (2018-02-09 04:22)
    Och te sutki przysal bym sie do nich na poczatek zabawy!
  • ~jajakoja
    (2018-02-09 00:58)
    przeciez znakomicie wyglada, o co wam chodzi, szukacie dziury w calym?
  • ~Czesław
    (2018-02-08 23:05)
    Tytuł palce lizać, gratuluję bezstronności dziennikarskiej.
  • ~Karolak
    (2018-02-08 22:26)
    Maoistka w młodości.Kredki dla nie przywiózł .
  • ~coco
    (2018-02-08 21:21)
    Na Zachodzie się tak nie napinają jak my w biurach. Ona nigdy nie była zbyt elegancka.
  • ~georg
    (2018-02-08 20:59)
    Ludzie. To jest modnie ubrana Włoszka. Czego wy chcecie? Chcecie żeby młoda kobieta o dobrej figurze ubrała się jak nie przymierzając niejaka Szydło albo Kempa? Na pewno tego nie chcecie. Mogherini wygląda super.

Może zainteresować Cię też: