• ~kić
    (2018-01-19 15:23)
    stylówka jak z lat 90tych na studniówkę, od razu widać, że szyta pod Łodzią :D
  • ~ministrant
    (2018-01-17 19:10)
    Kolczyki piękne. Mam takie chwościki przy firanach. A widzę też, że dobrodziej duszpasterz chleje jak trzeba. Przytył też jakby ostatnio. To pewnie z głodu.
  • ~rubin
    (2018-01-16 11:52)
    Takie kolczyk nosila zona Heroda.
  • ~Kontemplyta
    (2018-01-15 16:18)
    Re: Kasia. Akurat czarne klipsy, zwłaszcza w karnawale, który trwa, dla przełamania monotonii tafty u blondynki są bez zarzutu.Skąd się łaskawa Pani urwała? Z karcelaka?
  • ~Kasia
    (2018-01-15 15:30)
    Takie kolczyki do długich włosów,nie do tej fryzury. Chyba ze chciała celowo zaszokować jak jej mąż w przypadku sądów.
  • ~j,ajn
    (2018-01-15 13:19)
    Ona nie tylko strojem ale i "mądrością" przewyższa swego męża.
  • ~Wilga
    (2018-01-15 11:59)
    Prymitywne komentarze po-miotow. Przeciez trudno dorownac “urody” KASZALOTOWI:)
  • ~z
    (2018-01-15 07:57)
    Mozna to nazwac tylko zlosliwoscia co wypisuje autor o pani prezydetowej Agacie D.
  • ~Gość
    (2018-01-15 07:40)
    Jak zwykle p.prezydentowa wygląda pięknie. Boli to niektórych. Woleli oglądać stroje kaszalotow.Nie mieli uwag.
  • ~aaa
    (2018-01-14 22:25)
    duda dlaczego pijesz w pracy?Prawo podobno jest jednakowe dla wszystkich.Ty i trzezwy jestes (cenzor) .Zmienic prawo ,albo protokol dyplomatyczny.
  • ~lala
    (2018-01-14 21:02)
    Kolejny spasiony klecha. Skromne eunuchy...
  • ~Słonko
    (2018-01-14 15:37)
    W języku polskim nie ma słowa toby. Jest to by.
  • ~KASIA
    (2018-01-14 13:44)
    TYLKO JEDEN WYRAZ NASUWA SIĘ ZRESZTĄ OD SAMEGO POCZĄTKU.....DRAMAT, DRAMAT , DRAMAT........I JESZCZE RAZ DRAMAT.......POLSKI I JAKIEJŚ CZĘSCI POLAKÓW..........MAMY NIEMOWĘ JEGO ŻONĘ.........Z LUDŻMI ROZMAWIA TYLKO TYMI SWOIMI DURNYMI KREACJAMI ZA MILIONY..........I TO PODATNIKÓW..........ŻENADA
  • ~bajobongo
    (2018-01-14 12:03)
    rozjaśniony pocachontas
  • ~Endriu z ge
    (2018-01-14 11:31)
    Jego nazwisko muwi same za siebie Alpacino sama mafia
  • ~Nick
    (2018-01-14 08:43)
    To tylko sztuczne pejsy :-)
  • ~Babunia
    (2018-01-14 08:42)
    Dobrze, ze czasy baroku minely. Bo wyobrazcie sobie jeszcze facetow wypudrowanych w kolorowych szarych, w butach na obcasach i tak dalej i tak dalej. Wtedy nie wiadomo bylo na kogo patrzec, faceta, czy kobite. Teraz kazdy facet tak samo ubrany, tu nie mozna zrobic niczego zle. Kobite zawsze bedzie mozna obserwowac i krytykowac.
  • ~jawohl herr Obersturmbannredaktor
    (2018-01-14 08:24)
    Wygląda w tych kolczykach jak Pocachontas, ale przecież nie ma to jak zjawiskowo piękne i eleganckie stylizacje Angeli Merkel... nieprawdaż Der Dziennik? A zwłaszcza jej prześliczne buten, swetren und żakieten rodem z enerdowskiego żurnala mody
  • ~Krzychu
    (2018-01-14 08:13)
    Polscy klerycy nawoluja z ambony do skromnosci , a sami tlusciutcy, z kielichiem ( nie mszalnym) w reku ( w kraju, gdzie alkoholizm jest wielkim problemem), obkepieni zlotem. Czy wracaja czasy scholastyki, ksiezulek tlusciotki jak paczek, a wierny ma placic tu i tam i ma byc skromny, grzeczny i chudy?
  • ~Widmo
    (2018-01-14 06:48)
    jaka to przyjemność widzieć tak zgrabną, przystojną i eleganckaą Polska pierwszą damę.

Może zainteresować Cię też: