• ~eek
    (dzisiaj 06:24)
    To jest pani poseł, a NIE MODELKA.k
  • ~Prawda..
    (2017-12-10 10:32)
    Nie liczy sie Co na, ale Co W Glowie! A tego piszacy artykul i komentujacy maja deficyt!
  • ~Suweren
    (2017-12-09 10:42)
    Stylizacja dobra dla pensjonarki, W. Wyglada jak dzidzia piernik. W zestawieniu z nosorozcem na ostatnim zdjeciu kazdy wygladac bedzie bardziej atrakcyjnie.
  • ~Beee
    (2017-12-09 06:11)
    Wyście powinni klękać przed tą dziewczyną,bo jesteście niemieckie ciemniaki,tyle w temacie.
  • ~Bingo
    (2017-12-08 13:12)
    Naprawde guzik mnie obchodzi jak ubiera sie "panna wanna". Prawdziwy i interesujacy problem to jej beznadziejne prowadzenie komisji Amber Gold. Nic sie nie dowiedziala, pieniedzy jak nie bylo tak nie ma a pensje wzieli.
  • ~KM
    (2017-12-08 12:06)
    Dziwi mnie, że Dziennik zajmuje się tematami godnymi Pudelka. Śmieszne jest to natrząsanie się z ubioru pań posłanek...ale od dawna jest w Polsce przyzwolenie na ocenę kobiet wyłącznie pod kątem ich zewnętrzności, a nie merytorycznej pracy. Co Wam do jej ubioru i biżuterii?? Jakoś nie widzę, by gazety zajmowały się brudnymi butami, tandetnymi krawatami i opasłymi brzuchami posłów
  • ~md
    (2017-12-08 08:46)
    Najlepiej się stylizuje niemiecka ciotka Angela i ta Dzidzia Piernik, co jest żoną obecnego francuskiego prezidą. Tylko Der Dziennik jakoś nie chce o tym pisać... a szkoda.
  • ~Obserwator.
    (2017-12-07 23:21)
    Są tacy,którym nawet kreacja ze złota nie pomoże, a są i tacy, nawet ubrani we worek po kartoflach będą wyglądać pięknie. Nie szata zdobi człowieka. Gosia to GOSIA.
  • ~dobra zmiana
    (2017-12-07 22:51)
    Ubiera się, jak na rozwódkę przystało
  • ~Babciaaaa
    (2017-12-07 21:13)
    Jestem ciekawa jak ubiera się autor zamieszczonego tekstu. Sądzę,że jak dziad.
  • ~stylista
    (2017-12-07 20:38)
    Redaktor pewnie nosi rurki , kolczyki w uchu i ma kucyk na głowie.
  • ~niePiSmienny
    (2017-12-07 19:16)
    E tam a mnie sie podoba.
  • ~eustachy
    (2017-12-07 17:57)
    Czepiacie się pięknej dziewczyny. Denerwuje mnie ta kategoryczność . Ktoś sobie coś wymyśli i uważa, że tak jest naprawdę i jeszcze daje do wierzenia. Trochę umiaru.Każdy ma swój rozum i osądza według własnych kryteriów."Jedna baba drugiej babie..."- to jest dobre na przyjęciu u cioci Ziuty, a nie w ogólnopolskiej (sorry, ogólnoniemieckiej) gazecie.
  • ~Tomek z W-wy
    (2017-12-07 17:56)
    POlszewiki obrośli KASTĄ jak kasta wygaśnie to POlszewiki będą zaskoczone jak kraj okradali
  • ~lala
    (2017-12-07 16:14)
    A dzada Gomółkę to niby kto ubiera.
  • ~Tado
    (2017-12-07 15:38)
    Atrakcyjna i mądra kobieta tyle w temacie
  • ~Nastolatka.
    (2017-12-07 15:29)
    Za to Kopaczka ma wygląd nastolatki.
  • ~Wasyl
    (2017-12-07 15:18)
    ************** się jako redakcja do kobiety , ona sama wie jak się ubierać. Wszystkie te papugi wymalowane z totalnej opozycji wyglądają jak pół czegoś zza drzewa , wytapetowane, szminki jak dziewczyn z ulicy. Ta kobieta ma swój styl a wy powinniście go uszanować a nie czepiać się Bogu ducha winnej . Kobieta ma być schludna,a mi jej styl ubierania odpowiada. Dlatego won od krytykowania, zajmijcie się innymi sprawami a jej dajcie spokój. Czy tylko tyle potrafią media ???
  • ~Tomek z W-wy
    (2017-12-07 15:03)
    Panna Wasermannowna nigdy nie maila dobrego gustu
  • ~Szyba
    (2017-12-07 14:36)
    Drogi autorze/autorko artykułu , może Pani Wasserman tak zwyczajnie się ubiera wychodząc do pracy a nie stylizuje ?

Może zainteresować Cię też: