• ~zizu
    (2017-09-13 16:49)
    Poczwara.
  • ~wyborca/P.Posel jest nasza,nas wszystkich.
    (2017-09-13 17:09)
    P.Posel Malgorzata jest O*kay.
  • ~Jabis
    (2017-09-13 18:40)
    Traci na reprezentacji. A rozumu ... choć deczko jeszcze ma? Resortowe dziecko ... i już! PIS = PZPR-bis+ i ... dzieci byłych PZPRowców - hurtem do PIS. Kacza dekomunizacja ... hehehe.
  • ~s
    (2017-09-13 20:22)
    Piekna i madra kobieta p poslanka Wassermann.
  • ~grass
    (2017-09-13 20:49)
    tempa pokraka
  • ~Albandi
    (2017-09-13 20:50)
    Bardzo ladna
  • ~USA
    (2017-09-13 21:09)
    Moja opinia jako sapioseksualisty: Pani Wasserman jest tak seksowna w swoim intelekcie jak i wygladzie, ze nawet jakby wystepowala codziennie w tym samym worku po kartoflach to nadal bedzie atrakcyjna i cielesnie i mozgowo. Pozatym ona jest od scigania POwskich zlodziei a nie od modelowania ciuchow dla TV. Uwielbiam ja :)
  • ~M
    (2017-09-13 21:16)
    Super stroje.
  • ~kisiek
    (2017-09-13 21:18)
    DER Dziennik za to juź od wielu lat pisze te same bzdury...a Pani Wasserman jest Przewodniczącą komisji a nie modelką
  • ~Zbyszek M
    (2017-09-13 21:34)
    wydawało mi się że ma się liczyć profesjonalizm! a jakaś dziennikarzyna wyjeżdża z ciuchami! wstyd, zero wyczucia sytuacji...
  • ~Joolka
    (2017-09-13 21:35)
    Ona przychodzi do pracy a nie na pokaz mody.
  • ~koneser
    (2017-09-13 22:13)
    Jak kobieta jest ładna to może być w worku z otworami na głowę i ręce i zawsze będzie ładna. A "moda" ani jej nie zaszkodzi ani nie pomoże. Ta jest dla "wieszaków" "pustaków". Wiec proszę się nie "wieszać" p. Małgorzaty
  • ~pola
    (2017-09-13 22:32)
    malgosia zawsze diewczeco wyglada --madra przrosla ojca gratulacje godnie zastepuje go
  • ~ale cuchnie
    (2017-09-13 22:48)
    Pani posłanka ciężko pracuje, dlatego nie ma czasu się przebierać...pewnie nie ma czasu na kapiel tez....
  • ~ZENUŚ
    (2017-09-14 07:37)
    HE HE HE - ZAJMIJCIE SIĘ TŁUSTĄ MAKRELĄ . ŻEBY JĄ UBRAĆ W PŁASZCZ GRONOSTAJOWY - BĘDZIE WYGLĄDAĆ JAK ŚNIETA I ŚMIERDZĄCA RYBA .
  • ~ re
    (2017-09-14 07:41)
    Jakim trzeba być totalnym K-retynem O-głupialcem i D-urniem aby przy tej okazji pisać takie brednie. To jest komisja! Na ściance niech sobie prezentuje zmienność np pani Stokrotka.
  • ~jola
    (2017-09-14 08:57)
    Macie problemy ze wzrokiem, sukienki różnią sie nie tylko kolorem, ale także fasonem, do każdej sukienki pani Małgorzata ma inny piękny naszyjnik. Jest ubrana stosownie do sytuacji, skromnie i elegancko.
  • ~Alex
    (2017-09-14 09:07)
    Najlepiej jak do dusznej gorącej sali będzie przychodzić w płaszczu a może w marynarce,jesienią w kurtce a zimą w futrze,to będzie faktycznie zmiana stylizacji
  • ~paweł
    (2017-09-14 09:28)
    Bzdury , wpadacie w pułapkę absurdu:) Mężczyźni, których praca wymaga codziennego noszenia garniturów też tracą na prezentacji i popełniają błąd stylizacyjny ?
  • ~bohlwinkel
    (2017-09-14 09:41)
    Ona nie ma figury tylko bryłę, dlatego ją zakrywa bezkszałtnymi sukniami. Już 40 na karku i zero dzieci, zero męża, a nawet partnera. Zresztą nigdy dłużej partnera nie miała, a nawet chłopaka. Miała narzeczonego (bardzo krótko) bo tatusiowi się nie spodobał.Po prostu wierna uczennica prof. Pawłowicz.Łeb ma tylko co z tego?

Może zainteresować Cię też: