• ~ Innas
    (2017-10-30 10:15)
    Miertkielką Szwab Der ... DZiennik radze się zainteresować bo jakby się w CIUCHOLANDZIE UBIERAŁA
  • ~vu de Suisse
    (2017-09-18 20:42)
    A Jak wygladal plan Ireneusz? Dobra mial fryzure?
  • ~krzys
    (2017-09-18 19:01)
    Piękna i mądra KOBIETA. Jak dorosnę to się z nią ożenię. Oczywiście jak mnie zechce.
  • ~A TO
    (2017-09-18 17:16)
    Za to nijaka Lubnaer, i cała reszta z N jest wyjątkowo pa skud na .Lubnaer ubiera się i wygląda jak chłop .A Wssermann jest kobieca , skromna , ubrana w śliczne sukieneczki .Taka śliczna , mądra młoda kobieta.Uwielbiam Ją.Miło Jej się słucha, bo mówi jasno i zrozumiale dla każdego.
  • ~Mary
    (2017-09-18 16:52)
    ..te bzdety pisał polskojęzyczna pismaczka z der dziennik z pewnością nie grzesząca urodą...
  • ~~Kate
    (2017-09-16 20:11)
    Pomimo takiego obłożenia pracą, wygląda świetnie. Poza tym, jest urodziwa i mądra.
  • ~kobieta
    (2017-09-16 16:31)
    Patrzę z podziwem. m Mądra, pracowita i atrakcyjna. Zazdrości nigdy za wiele.
  • ~Szwab DER,, Dziennik
    (2017-09-15 16:52)
    Super ubrana skromna i na luzie takich w POdczerwieni i HARENACH PetRUSA ze Świecą daremnie szukać POd RAJSTAGIEM tylko ŁACHMANKI sPOtykane
  • ~jojo
    (2017-09-14 19:43)
    okropny tembr głosu, gramatyka pożal się Boże (om, om om )Nie da się słuchać.
  • ~fala
    (2017-09-14 14:28)
    jaka jest każdy widzi....nie zna języka nie stosuje zasad gramatyki....monotonna w warstwie głosowej ja jej nie slucham szkoda czasu...mnie interesują SKOKI i 5 mld jakie dalismy z maszych podatków...wszyscy dalśmy a Bierecki w Luksemburgu ma pełne konta
  • ~asd
    (2017-09-14 12:35)
    Moze wanna sie zatkala, moze blacha pralki sie wyprostowala i nie ma na czym tyrpac ?
  • ~Gogggi
    (2017-09-14 12:14)
    Liczy się to co ma w głowie!! Mądra kobieta :) uwielbiam ją !!
  • ~Dziekuje
    (2017-09-14 11:32)
    Boze!! Kiedy my sie wkoncu calkowicie pozbedziemy tej POwsko-sedziowskiej --mafi ! Moj Dziadek powiedzial by --bandy.
  • ~Toja
    (2017-09-14 11:20)
    Przeiez tym POwskim zlodziejom ,ze strachu ,juz g,,wna muzg zalewaja..Naprawde!!!
  • ~Roderyk.
    (2017-09-14 11:04)
    Skromna , elegancka , mądra ...
  • ~Krytyk
    (2017-09-14 10:57)
    Ladna subtelna ,spokojna madra dziewczyna !!---------POwski beszczelny B A R A N I E
  • ~bohlwinkel
    (2017-09-14 09:41)
    Ona nie ma figury tylko bryłę, dlatego ją zakrywa bezkszałtnymi sukniami. Już 40 na karku i zero dzieci, zero męża, a nawet partnera. Zresztą nigdy dłużej partnera nie miała, a nawet chłopaka. Miała narzeczonego (bardzo krótko) bo tatusiowi się nie spodobał.Po prostu wierna uczennica prof. Pawłowicz.Łeb ma tylko co z tego?
  • ~paweł
    (2017-09-14 09:28)
    Bzdury , wpadacie w pułapkę absurdu:) Mężczyźni, których praca wymaga codziennego noszenia garniturów też tracą na prezentacji i popełniają błąd stylizacyjny ?
  • ~Alex
    (2017-09-14 09:07)
    Najlepiej jak do dusznej gorącej sali będzie przychodzić w płaszczu a może w marynarce,jesienią w kurtce a zimą w futrze,to będzie faktycznie zmiana stylizacji
  • ~jola
    (2017-09-14 08:57)
    Macie problemy ze wzrokiem, sukienki różnią sie nie tylko kolorem, ale także fasonem, do każdej sukienki pani Małgorzata ma inny piękny naszyjnik. Jest ubrana stosownie do sytuacji, skromnie i elegancko.

Może zainteresować Cię też: