• ~Bercik
    (2017-09-12 17:36)
    Polaczki głupaczki jak zawsze komentarze na swoim poziomie
  • ~Beata Kubiak
    (2017-09-13 20:27)
    Nie wiem co tu nie tak z jej ubiorem wyglada normalnie.... Na czarno skromnie i ta roza... Moze buty sie troche wyrozniaja.... Jak przeczytalam naglowek to myslalam ze zobacze koronki, cycki na wierzchu itp.... To moglo byc niesmaczne na pogrzebie.....
  • ~Anen27
    (2017-09-13 17:31)
    Może akkurat nie Mails innych😂
  • ~Dorota
    (2017-11-01 12:32)
    Zawistne, prymitywne babony, chcą ubierać Monikę, ha,ha. Komentarze takie obrzydliwe, jak ich autorki,a plujecie, bo od was lepsza.
  • ~cromio
    (2017-09-13 13:12)
    Komentarze - IV RP w natarciu. Wściekłe prawicowo-katolicko-narodowe oszołomstwo. Zamiast Stokrotką zajmijcie się Macierewiczem!
  • ~lump
    (2017-09-22 16:13)
    Od pały artykuł i okropne komentarze. M. Olejnik wygląda dobrze, ubrana w swoim stylu, nie udawała kogoś, kim nie jest. Głowackiemu na pewno się podobało (jeśli zerkał z góry)
  • ~ewa koby
    (2017-10-04 02:09)
    ewa koby kazdy pogrzeb to nowe narodziny nie wazny ubior ale twoja intencja
  • ~hephep
    (2017-09-13 18:12)
    Odczepcie się od Pani Moniki!! A swoją drogą - rozumiem furię trolli! Nie każdy jest tak pięknie odziany, jak te cudaczne damy z rządzącej partii! Hi hi hi!
  • ~bądż pozytywny
    (2017-11-11 16:02)
    Pójście na pogrzeb więcej znaczy niż na 5 wesel.Strój nie jest ani obsceniczny,ani gorszący.Mniej słów,mniej głupstw.
  • ~Kamila
    (2017-10-27 20:02)
    Janusz Głowacki doceniłby Monikę Olejnik właśnie za ubranie . Przecież to był wspaniały pisarz i scenarzysta . ,,, Rejs,,, wszyscy oglądali a właśnie Głowacki napisał scenariusz do kultowego filmu . Głowacki z przymrużeniem oka, z dystansem i ironią postrzegał Polską rzeczywistość . Dla niego Monika wyglądała by jak bogini . Myślę ,że krytycy nie znają twórczości pisarza ani zasad jakimi się w życiu kierował . Pani Monika wiedziała co robi .
  • ~Fundacja dla osiołków
    (2017-10-27 21:22)
    A co to jest "Olejnik"
  • ~Wanda Sułkowska
    (2017-09-13 17:04)
    Rzeczywiście. Stosownie, a ze smakiem i do tego z pomysłem - to jest trudne. Ja bym założyła grafitowe spodnium z jeansu z koszulową, biała bluzką z długimi rękawami: mankiety i kołnierz wysunięte plus niewielka torebka na ramię w kolorze grafitowym. Włosy przewiązane jedwabną chustką w kolorze srebrnym.

Może zainteresować Cię też: