• ~rozbawiony
    (2017-09-13 13:35)
    Głowacki i jego twórczość, a tutejsi analfabeci z elektoratu PiS. Zabawne.
  • ~goc
    (2017-09-13 11:41)
    co za wspaniałe, pełne katolickiej miłości komentarze, po co wy "ludzie" to wypisujecie, co was tak męczy że musicie się tak zionąć jadem, to jest chore jak teraz wygląda każda dyskusja, to się chyba da leczyć
  • ~cromio
    (2017-09-13 13:12)
    Komentarze - IV RP w natarciu. Wściekłe prawicowo-katolicko-narodowe oszołomstwo. Zamiast Stokrotką zajmijcie się Macierewiczem!
  • ~hephep
    (2017-09-13 18:12)
    Odczepcie się od Pani Moniki!! A swoją drogą - rozumiem furię trolli! Nie każdy jest tak pięknie odziany, jak te cudaczne damy z rządzącej partii! Hi hi hi!
  • ~ewa koby
    (2017-10-04 02:09)
    ewa koby kazdy pogrzeb to nowe narodziny nie wazny ubior ale twoja intencja
  • ~Dorota
    (2017-11-01 12:32)
    Zawistne, prymitywne babony, chcą ubierać Monikę, ha,ha. Komentarze takie obrzydliwe, jak ich autorki,a plujecie, bo od was lepsza.
  • ~Anen27
    (2017-09-13 17:31)
    Może akkurat nie Mails innych😂
  • ~bądż pozytywny
    (2017-11-11 16:02)
    Pójście na pogrzeb więcej znaczy niż na 5 wesel.Strój nie jest ani obsceniczny,ani gorszący.Mniej słów,mniej głupstw.
  • ~lump
    (2017-09-22 16:13)
    Od pały artykuł i okropne komentarze. M. Olejnik wygląda dobrze, ubrana w swoim stylu, nie udawała kogoś, kim nie jest. Głowackiemu na pewno się podobało (jeśli zerkał z góry)
  • ~Fundacja dla osiołków
    (2017-10-27 21:22)
    A co to jest "Olejnik"
  • ~Wanda Sułkowska
    (2017-09-13 17:04)
    Rzeczywiście. Stosownie, a ze smakiem i do tego z pomysłem - to jest trudne. Ja bym założyła grafitowe spodnium z jeansu z koszulową, biała bluzką z długimi rękawami: mankiety i kołnierz wysunięte plus niewielka torebka na ramię w kolorze grafitowym. Włosy przewiązane jedwabną chustką w kolorze srebrnym.
  • ~Kamila
    (2017-10-27 20:02)
    Janusz Głowacki doceniłby Monikę Olejnik właśnie za ubranie . Przecież to był wspaniały pisarz i scenarzysta . ,,, Rejs,,, wszyscy oglądali a właśnie Głowacki napisał scenariusz do kultowego filmu . Głowacki z przymrużeniem oka, z dystansem i ironią postrzegał Polską rzeczywistość . Dla niego Monika wyglądała by jak bogini . Myślę ,że krytycy nie znają twórczości pisarza ani zasad jakimi się w życiu kierował . Pani Monika wiedziała co robi .

Może zainteresować Cię też: