• ~blidag
    (2017-09-12 22:22)
    I co się czepiacie co miała w szafie stara lampucera to włożyła . Pogrzeb to nie pokaz mody
  • ~Vincent
    (2017-09-13 13:16)
    stokrota sama nad grobem!!
  • ~Kiku
    (2017-09-12 18:28)
    Na pokaz filmu A.Holand o zabijaniu zwierzat poszla w futrze do ziemi. Skomentowalam to i mnie zablokowala na stale. 😂
  • ~Lis
    (2017-09-13 09:59)
    Większość z nich tylko po to chodzi aby się pokazać i przypniec .
  • ~vu de Suisse
    (2017-09-13 19:24)
    nudne jest to ciagle komentowanie wygladu kobiet, czy naprawde nie ma innych pomyslow?
  • ~dmowski 00
    (2017-09-13 18:16)
    jest już stareńka, powoli będziemy olejnik żegnać
  • ~oBSERWATOR ..
    (2017-09-12 22:16)
    STAROŚĆ kobiety robi spustoszenie w głowie które odbija się na wyglądzie , szkoda że propagandzista tvn - u nie POtrafi tego zauważyć ..................
  • ~marian
    (2017-09-12 18:14)
    Powinna zadbac o siebie i czym predzej isc na operacje plastyczna.Fatalnie wyglada.
  • ~autorka
    (2017-09-13 07:39)
    Normalnie jest ubrana. Odczepcie się. Głowackiemu by się podobało
  • ~Toja
    (2017-09-13 08:29)
    Po(d)lactwo i hieny cmentarne w formie. Frustraci, którzy niczego w życiu nie osiagneli plują anonimowo, bo tylko to potrafią
  • ~NP
    (2017-09-13 06:19)
    Żałosny pseudo dziennikarz, żałosne komentarze i wasz wszystkich czas, który możecie poświęcić na pożyteczne dla.siebie i swoich bliskich rzeczy
  • ~Nawyk POzostał i nad trumną
    (2017-10-27 20:00)
    OKULAR jak u JARUZELA
  • ~asas
    (2017-09-13 10:31)
    Chyba ktoś się tu czepia.Ubrana na czarno z kwiatkiem w reku ,jaki pokaz mody??Wam się w głowach przewraca chyba ze u was czarny to czerwony ????
  • ~Starsza
    (2017-09-12 18:26)
    Ludzie, opanujcie się. Zobaczcie jak młodzi ubierają się na pogrzeby. Często nawet rodziny nie mają czarnego ubioru. Starsze pokolenie kultywuje tę smutną tradycję, młodzi niekoniecznie. A Olejnik jako osoba obca zmarłemu była ubrana stosownie. Niektórym to już koszula zawadza między nogami.
  • ~Ala
    (2017-09-12 19:03)
    Bez przesady.Jak dla mnie jest OK!!
  • ~Joanna
    (2017-09-16 10:05)
    Jesteście beznadziejni,Pani Olejnik wygląda stosownie do okoliczności.Te wszystkie komentarze nt.wieku są niestosowne.
  • ~jaity
    (2017-09-12 18:55)
    Bez przesady. Ujdzie ten strój. A jakiś wywiad ze zmarłym ma na swoim koncie, bo to ciekawsze zagadnienie.
  • ~goc
    (2017-09-13 11:41)
    co za wspaniałe, pełne katolickiej miłości komentarze, po co wy "ludzie" to wypisujecie, co was tak męczy że musicie się tak zionąć jadem, to jest chore jak teraz wygląda każda dyskusja, to się chyba da leczyć
  • ~rozbawiony
    (2017-09-13 13:35)
    Głowacki i jego twórczość, a tutejsi analfabeci z elektoratu PiS. Zabawne.
  • ~Emma
    (2017-09-15 16:53)
    Nie. Nie zgadzam się. Ubrana była stosownie, z zachowaniem własnego stylu ponadto.

Może zainteresować Cię też: