• ~bądż pozytywny
    (2017-11-11 16:02)
    Pójście na pogrzeb więcej znaczy niż na 5 wesel.Strój nie jest ani obsceniczny,ani gorszący.Mniej słów,mniej głupstw.
  • ~Dorota
    (2017-11-01 12:32)
    Zawistne, prymitywne babony, chcą ubierać Monikę, ha,ha. Komentarze takie obrzydliwe, jak ich autorki,a plujecie, bo od was lepsza.
  • ~Fundacja dla osiołków
    (2017-10-27 21:22)
    A co to jest "Olejnik"
  • ~Kamila
    (2017-10-27 20:02)
    Janusz Głowacki doceniłby Monikę Olejnik właśnie za ubranie . Przecież to był wspaniały pisarz i scenarzysta . ,,, Rejs,,, wszyscy oglądali a właśnie Głowacki napisał scenariusz do kultowego filmu . Głowacki z przymrużeniem oka, z dystansem i ironią postrzegał Polską rzeczywistość . Dla niego Monika wyglądała by jak bogini . Myślę ,że krytycy nie znają twórczości pisarza ani zasad jakimi się w życiu kierował . Pani Monika wiedziała co robi .
  • ~Nawyk POzostał i nad trumną
    (2017-10-27 20:00)
    OKULAR jak u JARUZELA
  • ~ewa koby
    (2017-10-04 02:09)
    ewa koby kazdy pogrzeb to nowe narodziny nie wazny ubior ale twoja intencja
  • ~lump
    (2017-09-22 16:13)
    Od pały artykuł i okropne komentarze. M. Olejnik wygląda dobrze, ubrana w swoim stylu, nie udawała kogoś, kim nie jest. Głowackiemu na pewno się podobało (jeśli zerkał z góry)
  • ~Joanna
    (2017-09-16 10:05)
    Jesteście beznadziejni,Pani Olejnik wygląda stosownie do okoliczności.Te wszystkie komentarze nt.wieku są niestosowne.
  • ~Emma
    (2017-09-15 16:53)
    Nie. Nie zgadzam się. Ubrana była stosownie, z zachowaniem własnego stylu ponadto.
  • ~Beata Kubiak
    (2017-09-13 20:27)
    Nie wiem co tu nie tak z jej ubiorem wyglada normalnie.... Na czarno skromnie i ta roza... Moze buty sie troche wyrozniaja.... Jak przeczytalam naglowek to myslalam ze zobacze koronki, cycki na wierzchu itp.... To moglo byc niesmaczne na pogrzebie.....
  • ~vu de Suisse
    (2017-09-13 19:24)
    nudne jest to ciagle komentowanie wygladu kobiet, czy naprawde nie ma innych pomyslow?
  • ~dmowski 00
    (2017-09-13 18:16)
    jest już stareńka, powoli będziemy olejnik żegnać
  • ~hephep
    (2017-09-13 18:12)
    Odczepcie się od Pani Moniki!! A swoją drogą - rozumiem furię trolli! Nie każdy jest tak pięknie odziany, jak te cudaczne damy z rządzącej partii! Hi hi hi!
  • ~Anen27
    (2017-09-13 17:31)
    Może akkurat nie Mails innych😂
  • ~Wanda Sułkowska
    (2017-09-13 17:04)
    Rzeczywiście. Stosownie, a ze smakiem i do tego z pomysłem - to jest trudne. Ja bym założyła grafitowe spodnium z jeansu z koszulową, biała bluzką z długimi rękawami: mankiety i kołnierz wysunięte plus niewielka torebka na ramię w kolorze grafitowym. Włosy przewiązane jedwabną chustką w kolorze srebrnym.
  • ~rozbawiony
    (2017-09-13 13:35)
    Głowacki i jego twórczość, a tutejsi analfabeci z elektoratu PiS. Zabawne.
  • ~Vincent
    (2017-09-13 13:16)
    stokrota sama nad grobem!!
  • ~cromio
    (2017-09-13 13:12)
    Komentarze - IV RP w natarciu. Wściekłe prawicowo-katolicko-narodowe oszołomstwo. Zamiast Stokrotką zajmijcie się Macierewiczem!
  • ~goc
    (2017-09-13 11:41)
    co za wspaniałe, pełne katolickiej miłości komentarze, po co wy "ludzie" to wypisujecie, co was tak męczy że musicie się tak zionąć jadem, to jest chore jak teraz wygląda każda dyskusja, to się chyba da leczyć
  • ~asas
    (2017-09-13 10:31)
    Chyba ktoś się tu czepia.Ubrana na czarno z kwiatkiem w reku ,jaki pokaz mody??Wam się w głowach przewraca chyba ze u was czarny to czerwony ????

Może zainteresować Cię też: