• ~Joanna
    (2017-09-16 10:05)
    Jesteście beznadziejni,Pani Olejnik wygląda stosownie do okoliczności.Te wszystkie komentarze nt.wieku są niestosowne.
  • ~Emma
    (2017-09-15 16:53)
    Nie. Nie zgadzam się. Ubrana była stosownie, z zachowaniem własnego stylu ponadto.
  • ~Beata Kubiak
    (2017-09-13 20:27)
    Nie wiem co tu nie tak z jej ubiorem wyglada normalnie.... Na czarno skromnie i ta roza... Moze buty sie troche wyrozniaja.... Jak przeczytalam naglowek to myslalam ze zobacze koronki, cycki na wierzchu itp.... To moglo byc niesmaczne na pogrzebie.....
  • ~vu de Suisse
    (2017-09-13 19:24)
    nudne jest to ciagle komentowanie wygladu kobiet, czy naprawde nie ma innych pomyslow?
  • ~dmowski 00
    (2017-09-13 18:16)
    jest już stareńka, powoli będziemy olejnik żegnać
  • ~hephep
    (2017-09-13 18:12)
    Odczepcie się od Pani Moniki!! A swoją drogą - rozumiem furię trolli! Nie każdy jest tak pięknie odziany, jak te cudaczne damy z rządzącej partii! Hi hi hi!
  • ~Anen27
    (2017-09-13 17:31)
    Może akkurat nie Mails innych😂
  • ~Wanda Sułkowska
    (2017-09-13 17:04)
    Rzeczywiście. Stosownie, a ze smakiem i do tego z pomysłem - to jest trudne. Ja bym założyła grafitowe spodnium z jeansu z koszulową, biała bluzką z długimi rękawami: mankiety i kołnierz wysunięte plus niewielka torebka na ramię w kolorze grafitowym. Włosy przewiązane jedwabną chustką w kolorze srebrnym.
  • ~rozbawiony
    (2017-09-13 13:35)
    Głowacki i jego twórczość, a tutejsi analfabeci z elektoratu PiS. Zabawne.
  • ~Vincent
    (2017-09-13 13:16)
    stokrota sama nad grobem!!
  • ~cromio
    (2017-09-13 13:12)
    Komentarze - IV RP w natarciu. Wściekłe prawicowo-katolicko-narodowe oszołomstwo. Zamiast Stokrotką zajmijcie się Macierewiczem!
  • ~goc
    (2017-09-13 11:41)
    co za wspaniałe, pełne katolickiej miłości komentarze, po co wy "ludzie" to wypisujecie, co was tak męczy że musicie się tak zionąć jadem, to jest chore jak teraz wygląda każda dyskusja, to się chyba da leczyć
  • ~asas
    (2017-09-13 10:31)
    Chyba ktoś się tu czepia.Ubrana na czarno z kwiatkiem w reku ,jaki pokaz mody??Wam się w głowach przewraca chyba ze u was czarny to czerwony ????
  • ~Lis
    (2017-09-13 09:59)
    Większość z nich tylko po to chodzi aby się pokazać i przypniec .
  • ~Ewa..
    (2017-09-13 08:29)
    A co złego w jej stroju?
  • ~Toja
    (2017-09-13 08:29)
    Po(d)lactwo i hieny cmentarne w formie. Frustraci, którzy niczego w życiu nie osiagneli plują anonimowo, bo tylko to potrafią
  • ~autorka