• ~EQUS
    (2017-09-19 13:01)
    NIC DZIWNEGO ŻE PREZYDENT FRANCJI WYBIERA OSTATNIO PULCHNĄ MERKEL A TA SIĘ CIESZY...
  • ~Anna
    (2017-09-15 22:31)
    Nie wyśmiewać się bo też Was to czeka😀
  • ~Dzidzia Piernik
    (2017-09-15 15:22)
    No i ta twarz jakby starego spaniela
  • ~belferka
    (2017-09-15 08:04)
    Czekam na opisy i oceny brzuchatych, zadyszanych i śmierdzących facetów...
  • ~janek86
    (2017-09-14 17:01)
    z mamusia pod reke. mamusia prowadzi, prawda ?
  • ~eaw
    (2017-09-14 08:53)
    To bardzo elegancka i szykowna kobieta. Mimo swego wieku wygląda lepiej od naszej i amerykanskiej damy nr 1. A czasem każdemu coś wyjdzie nie tak. Pozdrawiam wszystkich jojczących.
  • ~Dzinia
    (2017-09-13 21:48)
    Wstretni jesteście Polacy,zachowujecie się obrzydliwie. Spójrzcie na siebie!Wy też się zestarzejecie,wiec zachowajcie zdjęcie p.Macron.Porównanie,czy będziecie wyglądać lepiej od niej,może Was zaskoczyć! Wygląda lepiej niż niejedna 30letnia zaniedbana Polka ,niestety
  • ~hehe
    (2017-09-13 15:12)
    Też będziecie starzy i pomarszczeni, jeśli w ogóle dożyjecie takiego wieku.
  • ~zonia
    (2017-09-13 13:08)
    to kobieta elegancka dobrze wygląda jak na swój wiek chociaż parę kilogramów więcej lepiej by wpłynęło na jej ogólny wygląd
  • ~Witam Polska !
    (2017-09-13 12:33)
    Brigitte Macron jest bardzo piękną kobietą, wygląda jak dzisiejszy Iggy Pop !
  • ~JERZY
    (2017-09-13 12:04)
    Dziennikarze to taka kasta zdemoralizowanych ludzi,którzy niby sluża społeczeństwu,a na co dzień prześcigają się w ogłupianiu swojego suwerena.Dla dziennikarzy,podporządkowanie ich pisowi,to żadne ograniczenie.Oni ciesza się,że za prezentowane kłamstwa,fałsz ,obłude,NIKT ICH NIE POCIĄGA DO ODPOWIEDZIALNOŚCI.MOGĄ WSZYSTKICH ZMIESZAĆ Z BŁOTEM,MOGĄ MIOTAĆ OSKARŻENIAMI i oskarżać.Na forach kibole i katolicy się ciesza z jazgotu na małżonkę Prezydenta Francji,Dziennikarze podrzucają im retuszowane zdjęcia,a demolutki o poziomie Lepera,rżną głupa i pytaja czy PROSTYTUTKE MOZNA ZGWAŁCIC?.
  • ~jaity
    (2017-09-13 11:57)
    Wygląd pani Macron powinien interesować wyłącznie jej małżonka - prezydenta Francji. A Dziennik niech lepiej rzetelnie informuje o francuskich kłopotach z bezpieczeństwem i gospodarką.
  • ~t.
    (2017-09-13 09:06)
    Wstawiajcie swoje zdjecia, posmiejemy sie razem.
  • ~Genitaliusz
    (2017-09-13 06:51)
    Chyba wolałbym pochędożyć z panią Rodowicz mimo to, że to kaszalot.
  • ~Szyba
    (2017-09-13 06:42)
    Ze starością trzeba się pogodzić .......jeśli nie , to bywa śmiesznie .
  • ~bida
    (2017-09-12 21:11)
    Polacy i tak się mają za coś gorszego bo śpiewają dał nam przykład Bonaparte jak zwy.....; a Polacy mogli podziwiać jak go ruskie gonią. To właśnie pod Samosierrą w 1808 r, Bonaparte podziwial zwyciestwo wojskja pod wodzą Kozietulskiego. Najwyższa pora aby nasi historycy jak pucułowaty Borusewicz i tusk którzy magisterium zdobyli na styropianie to zmienili
  • ~zorro
    (2017-09-12 19:16)
    prawdziwy makaron babuni.
  • ~@
    (2017-09-12 18:52)
    Jak się nie da patrzeć to...po co patrzycie i obrzucać błotem?
  • ~Wojtek
    (2017-09-12 18:16)
    No nie przy jedzeniu...
  • ~hanka
    (2017-09-12 15:56)
    Wygląda jak stara anorektyczka.Fuj !

Może zainteresować Cię też: