• ~krajanka
    (2017-11-02 17:36)
    Ale co ona ma na glowie?
  • ~Brak mi słów
    (2017-10-28 10:53)
    Jezu. Ludzie, Wy nie macie już czym się zajmować? Te komentarze są ohydne i żenujące!!! Tyle prostactwa. Tyle jadu...
  • ~Realistka
    (2017-10-17 07:51)
    Kiedyś wy wszyscy będziecie starzy, ale wyglądać będziecie .......
  • ~Chofmin
    (2017-09-24 22:26)
    Dzisiejsze kobity są skobiece aseksualne im nawet stinki nie zakrywają otworu odbytnicy są czy maja deficyt intelektu w szachy nie grają są nudne jak flaki.....ble ble ble !!!!!
  • ~grażynazmłyna
    (2017-09-21 18:59)
    Teraz się nie dziwię , że Macron tak mocno się przymila do Angeli Merkel , on POprostu uwielbia stare kobiety !!!
  • ~zniesmaczonaludmiła
    (2017-09-21 18:57)
    Przecież to jest stara kobieta , więc czego się dziwicie ? . Macrona powinien zbadać psychiatra , bo nikt mi nie wmówi , że to jest normalne że młody facet lubi próchno !!!
  • ~EQUS
    (2017-09-19 13:01)
    NIC DZIWNEGO ŻE PREZYDENT FRANCJI WYBIERA OSTATNIO PULCHNĄ MERKEL A TA SIĘ CIESZY...
  • ~Anna
    (2017-09-15 22:31)
    Nie wyśmiewać się bo też Was to czeka😀
  • ~Dzidzia Piernik
    (2017-09-15 15:22)
    No i ta twarz jakby starego spaniela
  • ~belferka
    (2017-09-15 08:04)
    Czekam na opisy i oceny brzuchatych, zadyszanych i śmierdzących facetów...
  • ~janek86
    (2017-09-14 17:01)
    z mamusia pod reke. mamusia prowadzi, prawda ?
  • ~eaw
    (2017-09-14 08:53)
    To bardzo elegancka i szykowna kobieta. Mimo swego wieku wygląda lepiej od naszej i amerykanskiej damy nr 1. A czasem każdemu coś wyjdzie nie tak. Pozdrawiam wszystkich jojczących.
  • ~Dzinia
    (2017-09-13 21:48)
    Wstretni jesteście Polacy,zachowujecie się obrzydliwie. Spójrzcie na siebie!Wy też się zestarzejecie,wiec zachowajcie zdjęcie p.Macron.Porównanie,czy będziecie wyglądać lepiej od niej,może Was zaskoczyć! Wygląda lepiej niż niejedna 30letnia zaniedbana Polka ,niestety
  • ~hehe
    (2017-09-13 15:12)
    Też będziecie starzy i pomarszczeni, jeśli w ogóle dożyjecie takiego wieku.
  • ~zonia
    (2017-09-13 13:08)
    to kobieta elegancka dobrze wygląda jak na swój wiek chociaż parę kilogramów więcej lepiej by wpłynęło na jej ogólny wygląd
  • ~Witam Polska !
    (2017-09-13 12:33)
    Brigitte Macron jest bardzo piękną kobietą, wygląda jak dzisiejszy Iggy Pop !
  • ~JERZY
    (2017-09-13 12:04)
    Dziennikarze to taka kasta zdemoralizowanych ludzi,którzy niby sluża społeczeństwu,a na co dzień prześcigają się w ogłupianiu swojego suwerena.Dla dziennikarzy,podporządkowanie ich pisowi,to żadne ograniczenie.Oni ciesza się,że za prezentowane kłamstwa,fałsz ,obłude,NIKT ICH NIE POCIĄGA DO ODPOWIEDZIALNOŚCI.MOGĄ WSZYSTKICH ZMIESZAĆ Z BŁOTEM,MOGĄ MIOTAĆ OSKARŻENIAMI i oskarżać.Na forach kibole i katolicy się ciesza z jazgotu na małżonkę Prezydenta Francji,Dziennikarze podrzucają im retuszowane zdjęcia,a demolutki o poziomie Lepera,rżną głupa i pytaja czy PROSTYTUTKE MOZNA ZGWAŁCIC?.
  • ~jaity
    (2017-09-13 11:57)
    Wygląd pani Macron powinien interesować wyłącznie jej małżonka - prezydenta Francji. A Dziennik niech lepiej rzetelnie informuje o francuskich kłopotach z bezpieczeństwem i gospodarką.
  • ~t.
    (2017-09-13 09:06)
    Wstawiajcie swoje zdjecia, posmiejemy sie razem.
  • ~Genitaliusz
    (2017-09-13 06:51)
    Chyba wolałbym pochędożyć z panią Rodowicz mimo to, że to kaszalot.

Może zainteresować Cię też: