• ~wolny Gdańsk
    (2017-08-29 23:24)
    zdecydujcie się do cholery: czy premier Szydło miała złe czy dobre buty "na klęskę" czy też Melani ..., durne, lewackie "piśmidła". Pewnie najwłaściwsze noci wasza pani kanclerz. Dupki
  • ~kosmos
    (2017-08-29 22:48)
    Idzcie do psychiatry zaledwie dwa tygodnie nie minely po aferze z traperami Premier Szydlo podczas wizyty terenow kleski, a teraz czepiacie sie obuwia Melani, paranoicy
  • ~aasa
    (2017-08-29 22:01)
    nie wiem co tu za Pani w addidasach prowadzi ta kolumne, ale jej poczucie estetyki i "wytykania" akurat stylow ubran tych , ktorych lewactwo nie ciepi jest ponizej jakiejkowlwiek antykultury. Staram sie zrozumiec, ze najlepiej ubrana jest pani Merkel z mokrosciami pod pachami, w wiecznym mundurku i ortopedycznym obuwiu. Pani Melania Trump jest matka dzieci i mimo tego jest najpiekniejsza kobieta swiata, a jeden jej but kosztuje tyle ile 10 roczna wyplata jakiejs gryzipoirki. Serce sie liczy, a nie ubior, a zadrosc zerzeaz mozg geljakiem.
  • ~AM
    (2017-08-30 06:40)
    W jjakich wsiadala do samolotu, a w jakich wysiadla to DUZA ROZNICA , id...i......!
  • ~jagoda florida
    (2017-08-30 16:10)
    ogladalam program przybycia prezydenta USA i jego malzonki i nigdzie nie byla w szpolkach tylko w bialych trzewikach na plaskiej podeszwie, Prosze ubrac okulary pani piszaca glupoty. a te zdjecia nie wiadomo z kad gratuluje pani glupoty.
  • ~lewacka propaganda spring erowej co ma na
    (2017-08-29 22:24)
    na sprzedaż psa. As expected, First Lady Melania Trump changed into sneakers on Air Force One after she boarded the plane wearing heels. zobacz breitbart . com Sorrossiate lewactwo jest bezdennie dur ne - fake news
  • ~Leo
    (2017-08-30 12:18)
    W gumofilcach byłoby lepiej ?
  • ~ciekawy
    (2017-08-29 19:46)
    Wszystko zasłonięte nic nie można zobaczyc
  • ~LoLa
    (2017-08-30 13:15)
    Przecież w takich wsiadała do samolotu! Po co manipulujecie?
  • ~Polak~
    (2017-08-30 13:55)
    I tak żadna z przedstawionych powyżej postaci nie jest i nie będzie nigdy damą ( damami) Ot, co!