• ~lidka
    (2017-08-20 13:15)
    zostawcie ubrania Pani Premier Te ktore tylko to u niej widza to puste i prozne kobiety Dla mnie jest wazne co Premier robi dla Polski Za PO mialybyscie juz terrorystow wtedy nie patrzylybyscie na wysokie obcasy Pani Kopacz
  • ~ger
    (2017-08-20 12:39)
    Zakłamani i obłudni funkcjonariusze medialni der Dziennik atakują co tylko mogą. Dla nich wzorem elegancji sylwetki była tow. Komorowska, żona skompromitowanego Komorowskiego. Żenada.
  • ~Lis
    (2017-08-20 16:34)
    Pani Premier - dziękujemy. Opozycja nie ma już co krytykować, tylko zazdrość i żal że nie potrafią ani pracować ani służyć narodowi
  • ~wstyd inter szw*bi
    (2017-08-20 13:17)
    Niech popatrzą sobie na swojego niemieckiego Kloca ani wcięcia ani wygięcia cycki razem z żołądkiem i kałdunem-kloc
  • ~Wert
    (2017-08-20 12:27)
    Szkopska gazeta - zajmij się wyglądem Makreli.
  • ~kkkk
    (2017-08-20 19:15)
    do tuszy pierwszej damy Anny Komorowskiej jeszcze jej daleko , moze wcinac slodycze ,zagubiliscie skale porownawczo czy amnezja dopadla ?
  • ~marcin1993
    (2017-08-20 13:57)
    Ja nie mogę co ona na diskoteke się wybrała że musiała wygładać odwalona na cacy pewnie jakby się elegancko ubrało to by artykuł brzmiał ubrała się jak na wesele po prostu ta gazeta osiąga dno.
  • ~W przeciwieństwie do większości z was -
    (2017-08-21 02:25)
    Pani Premier ma dobrze poukładane w głowie! - I z punktu widzenia polskiej racji stanu i polskiego interesu narodowego tylko to się liczy!
  • ~Barbara
    (2017-08-20 18:22)
    Panie dyktatorze mody, a konik dobrze osadzony w rozporku, nie wyskoczy ?
  • ~kasia
    (2017-08-21 05:01)
    Przecież to strój roboczy ,a ona przyjechała ocenić straty i pomóc .Myśle że po założeniu markowej sukienki i butów ,które w tej sytuacji byłyby całkowicie nie na miejscu ,również byłaby krytykowana .Przecież autorowi chodzi o to by premier zawsze pokazac z jak najgorszej perspektywy.