• ~Beata
    (2017-07-18 12:09)
    Pani Prezydentowa wygląda jak zwykle przepięknie, kobieco, taktownie, dystyngowanie. To kobieta pełna klasy, to Dama, Brawo.
  • ~też ekspertka
    (2017-07-18 12:20)
    Bardzo się cieszę, że pani Duda-Kornhauser godnie reprezentuje nasz kraj. Nareszcie przestałam się wstydzić!
  • ~Gosc
    (2017-07-18 11:58)
    Najlepsze kreacje miała kaszalotowa od sołtysa komoruskiego z ruskiej budy!!!!!
  • ~Oburzona
    (2017-07-18 12:42)
    "Eksperci", a w tekście jedna dyżurna "ekspertka", która zawsze krytykuje naszą Pierwsza Damę. Niemieckie polskojęzyczne szczucie.
  • ~Inteligent
    (2017-07-18 13:20)
    Zona PAD to piekna kobieta z klasa o super figurze:) Komorowska ze straszna figura i stylem ala babcia podobala sie niemieckiemu dziennikowi! Nic dziwnego, kazdy wie jak wygladaja piekne inaczej Niemki
  • ~MIEDZY OCZY
    (2017-07-18 12:59)
    CZERWONA PAL/PI/SZO/NE/RIA robi teraz za ekspertow, aby oblac fekaliami Zone prezydenta.... CYTAT:-"Tandeta z prowincjonalnego wesela..."....spiesze wiec tumanom lewackim doniesc, ze pani duda nie byla na zadnym weselu wczoraj, ani przedwczoraj ..... a ustawa o SN i tak wejdzie w zycie ...koniec z wami!!! ....:)))
  • ~trzezwy knur
    (2017-07-18 13:02)
    CZY WY CZERWONE POLITRUKI W TAKI SAM SPOSOB KRYTYKOWALISCIE wiejskie kreacje tlustej ZONY PIERWSZEGO ZLODZIEJA Z PALACU PREZYDENCKIEGO jeszcze 3 lata temu?
  • ~#polka
    (2017-07-18 12:52)
    Mnie najbardziej podobały się stylizacje b.prezydentowej Anny Komorowskiej : szykowne, wyszukane i bardzo eleganckie... Jak ja do tego "tęsknię" !!!
  • ~Kazia
    (2017-07-18 13:56)
    Rzeczywiscie, kiecka straszna, jak na jakims wiejskim weselu gdzies w Z a d u p k a c h, albo P o d k i e c k a c h! Czy pani D.nie ma doradcow mody? A moze to ci doradcy chcieli, zeby sie skompromitowala. To naprawde nie elegancja Francja!
  • ~Zoja
    (2017-07-18 13:25)
    Wstydu to najbardziej narobił Duda tym całowaniem w rękę.Całownik z miasta Pani Dulskiej nie wie ,że całowanie po rekach nawet księżniczki to obciach na zachodzie.