• ~Skandynawski
    (2017-07-17 15:46)
    Widac jak nasi sie nudza w tym towarzystwie londynskich Mapetow... :)))
  • ~amira
    (2017-07-17 18:52)
    skandynawski kretyn
  • ~jj
    (2017-07-17 20:32)
    der dziennik...POpatrz na Merkel
  • ~jagoa
    (2017-07-17 20:42)
    Bezapelcyjnie księżna !!!
  • ~Ewelina
    (2017-07-17 21:18)
    Młodość i wdzięk wygrywa. Nasza pani prezydentowa wygląda jak manekin. Kiecka czyni ją jeszcze starszą i mało przyjazną taką z której emanuje niemiecki dystans i sztywność. Pierwsza dama zupełnie bez wdzięku czego nie można powiedzieć o księżnej. Jej wdzięk jest bardzo naturalny, widać swobodę w zachowaniu. Po stronie pani prezydentowej tego niestety nie ma.
  • ~obiektyw
    (2017-07-17 21:56)
    Nie chce, zeby to zabrzmialo jak zlosliwosc, ale nasza pierwsza dama wygladala jak by matka ksieznej.. A przeciez bywala juz pieknie ubrana, chociaz nie zawsze.
  • ~nieparafianin
    (2017-07-17 22:06)
    Nasi PROWINCJUSZE DO SZKÓŁ !!!
  • ~ EMERYTKA
    (2017-07-17 22:10)
    NASZA PIERWSZA DAMA NIE MA TEGO CZEGOS CO KOBIETE CZYNIA ELEGANCKA SMIESZNE KAPELUSIKI RODEM NIE WIADOMO SKAD ALBO KOLOR KTORY ABSOLUTNIE NIE PASUJE DO OKAZJI BABCINE DLUGOSCI.....
  • ~Ala
    (2017-07-17 23:03)
    Moim zdaniem pani prezydentowa wygląda ładnie i elegancko. A porównywać nie ma potrzeby, to są inne osoby, w rożnym wieku. O gustach nie dyskutuję.
  • ~Bolo
    (2017-07-18 09:53)
    Proponuję przyjrzeć się dokładnie jaki "bochenek chleba" czyli garb nosi na swoich plecach Agata Dudusiowa, Nawet na sękatym kołku powiesić ładną kolorową szmatkę poprawia jego wygląd. Natomiast księżna Katy błyszczała urodą i elegancją.
  • ~Margerita
    (2017-07-18 09:59)
    Bolo ma rację Pierwsza Dama powinna do każdego ubioru zakładać plecak aby ukryć wypukłość. Ciocia Agata wyglądała szczupło.
  • ~lanca_ster
    (2017-07-18 11:23)
    Mnie się nasza podoba, a księżna tyle o ile
  • ~qqq
    (2017-07-18 15:58)
    Dopóki się ubierała w "Modeście" było ok. - spokojne, klasyczne sukienki, kostiumy i komplety z płaszczykami. Może trochę zbyt zachowawczo ale ok. Teraz jak widać zmieniła stylistę. Niestety na gorsze. I to jest o tyle głupie, że prezydentowa ma dobrą figurę i wszelkie dane by błyszczeć.. Fryzjer też by się lepszy przydał.
  • ~cccc
    (2017-07-19 14:15)
    Pani Prezydentowo,aby dali pani spokój,prosze zapuscić włosy,bedzie pani piekniejsza. Ksiezna w takiej fryzurze jak pani,zupelnie innaczej by wygladała.Prosze,chociaz do połowy szyi,na pazia,bedzie super efekt !
  • ~cccc
    (2017-07-19 14:18)
    Wszystkie zlosliwe baby,niech spojrza na siebie w lustrze...
  • ~Ted
    (2017-07-20 06:02)
    Ta chuda anorektyczka co ma z przodu plecy i z tyłu plecy nie dorasta do pięt prezydentowej. A w ogolę to kto zaprosił tych nierobów i darmozjadów do Polski?

Może zainteresować Cię też: