• ~Dorota
    (2017-07-04 17:29)
    Że co proszę? Posłanka Wasserman jest zawsze elegancka: stosownie ubrana, stosownie się wyraża używając poprawnej polszczyzny i nie afiszuje się ani wiedzą ani emocjami.
  • ~kuka29
    (2017-07-04 17:13)
    Nie jedna kobieta w tym wieku chcialaby tak wygladac, swiezo, elegancko i byc tak blyskotliwa. Tylko tak dalej Pani Wassermann
  • ~Baron Barinkay
    (2017-07-04 17:58)
    Gosia jest śliczna i bardzo mądra. Niemcy jej nienawidzą, bo uwielbiają swoją Makrelę nazywaną w Polsce zemstą Honeckera. Niemiecka prasa polskojęzyczna szaleje z wściekłości na widok gustownej Gosi.
  • ~Maciej Znojkiewicz
    (2017-07-04 18:37)
    Der Dziennik pomylił komisję parlamentarną z wybiegiem dla smarkatych modelek. Pani Małgorzata Wasserman zachowuje się profesjonalnie z wielką klasą i gracją. Żałosne są te hejty przygłupawej propagandy w której brak logiki, etyki i estetyki.
  • ~KE
    (2017-07-04 17:59)
    PANI WASSERMAN JEST PROFESJONALISTRKA I WSPANIALA KOBIETA. ZYCZE JEJ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
  • ~wolf
    (2017-07-04 18:12)
    Taką opinię nt. Pani Poseł Wassermann mógł sformułować tylko zakompleksiony i pozbawiony nadzieii na przyszłość osobnik. Nie myślałem, iż ma 39. Obstawiałem 34. Elegancja i takt.Do którego świadka ma się uśmiechać? Może do prok. Kijanko?
  • ~YZ
    (2017-07-04 19:20)
    Wyglada cudownie w przeciwienstwie do MAKRELI
  • ~iks
    (2017-07-04 18:34)
    Jak nie mozna sie do czegos przyczepic, to pismaki koncentruja sie na wygladzie, mozna by tylko przypomniec sprawe zakurzonych butow Kaczynskiego. Der Dziennik to zwykla gadzinowka.
  • ~maria
    (2017-07-04 19:35)
    p malgosia ma 39 lat --nie wyglada ---polowa z tego --moze ta mila twarz i mila mowa tak ja odmladza ...madrosc przerosla ojca -----gratuluje cieszy sie ze mu udala sie corka ---wiadomo ze szukaja czegos ---i znajduja ---dla siebie glupote --
  • ~wyborca/citizen
    (2017-07-04 17:47)
    P.Posel jest O*kay/
  • ~she
    (2017-07-04 19:59)
    Niech się niemiecka prasa nie martwi o naszą panią Wassermann.
  • ~Ulla
    (2017-07-04 17:25)
    Jest bardzo atrakcyjną kobietą...Gdyby nie było w niej tyle żółci i nienawiści - byłaby bardzo atrakcyjną dziewczyną. Na żadnym zdjęciu nie widziałam jej uśmiechniętej: zero radości życia . Szkoda...
  • ~xd vf
    (2017-07-04 17:36)
    a jak ma wyglądać 39 letni moher? ma na twarzy charakterystyczną zaciętość, wyraz braku satysfakcji z życia i sygnał istnienia pewnego potencjału agresji
  • ~profesor
    (2017-07-04 17:55)
    Małgoś, czy forsa za wannę taty została zwrócona?
  • ~koneser
    (2017-07-04 20:29)
    A jak wy spece od stylizacji i ciuchów z lumpeksów. Pani Małgorzata jest posłem, a nie pusto głową aktoreczką, która żeby zaistnieć musi cycka na wierzch wywalić i goły tyłek pokazać. Polska obłuda i zazdrość nie ma granic.
  • ~ppolka
    (2017-07-04 19:43)
    podziwiana jest przez polakow --madrosc skromnosc -i takt -----nasza krakowianka --oj zeby to zechciala kandydowac na prezydenta ---jakie szczescie by nas spotkalo ---krakow i polske ...wrescie by krakow wrocil --krakow patriotyczny i normalny jak byl kiedys ---ale ile czyszczenia
  • ~ala
    (2017-07-04 20:26)
    Nienawiść sięga zenitu .To Mądra Kobieta .Ma Klasę .skromna .mądra to ważne dość chamstwa i nienawiści Widziałam ja w Krakowie w maju .przepiękna kobieta .modnie ubrana
  • ~jakl
    (2017-07-04 18:21)
    wassermanówna TO NAWIEDZONA ANIELICA
  • ~podziwiam Malgorzate Wasserman
    (2017-07-04 20:25)
    Malgorzata Wasserman wyjatkowo bystra, inteligentna, uprzejma, konkretna, sympatyczna... Swietnie sobie radzi jako szefowa komisji ds Amber Gold, zawsze perfekcyjnie przygotowana, potrafi zachowac sie w kazdej sytuacji, odpowiedziec na kazde prowokacyjne pytanie, profesjonalistka i perfekcjonalistka. Do tego piekna, elegancka, ladnie i gustownie ubrana.... Ona nie jest aktorka, ona nie musi zatrudniac stylistek, czy powiekszac sobie biustu, czy inne bzdety.... To nie jest lalka, ktora musi byc zawsze ladna, seksowna i usmiechnieta. To madra a przy okazji bardzo ladna kobieta, zawsze odpowiednio ubrana do sytuacji i stanowiska, ktore zajmuje. Wymyslanie prowokacyjnych tytulow "babcia" czy zarzutow "nudna".... nie na miejscu. To najwyzsza klasa inteligencji i kompetencji. Odczepcie sie od niej.
  • ~Basia
    (2017-07-04 19:31)
    Co to znaczy babciowata? Ja jestem w wieku babci i w zyciu nie wygladam babciowato. Od kiedy jest wlasciwiw kobieta babciowata? Musze sie nade mna zastanowic, czy jajestem normalna, bo w moim wieku chodze jeszcze na zumbe i dyskoteki, slucham najnowszych przebojow!

Może zainteresować Cię też: