• ~Roderyk.
    (2017-07-22 16:46)
    Tylko zawistny ****** może tak powiedzieć o uroczej w swej skromności pani Małgorzacie.
  • ~007
    (2017-07-21 14:44)
    Pani Małgorzata swoją inteligencją, urodą i stylem stanowi wzór na idealną kobietę z którą mężczyzna chciał by spędzić całe życie.
  • ~MODERATOR
    (2017-07-21 09:58)
    NIE SZATA ZDOBI CZŁOWIEKA - chociaż w przypadku p W , właśnie zdobi !
  • ~Joanna K.
    (2017-07-20 11:07)
    Szkopy za wzór urody i elegancji mają swoją Makrelę, zaś wzorem kultury i obycia jest pijany Schulz - winszuję ale nie zazdroszczę.
  • ~wittorio
    (2017-07-19 21:15)
    Wspaniała, piękna kobieta,ale żal mi jej,że musi pracować w tak prymitywnym towarzystwie,którego najwybitniejszymi przedstawicielami są Suski i Pięta.Jedynym plusem tej współpracy jest to,że może się czasem uśmiechnąć.
  • ~Andrzej1
    (2017-07-19 17:54)
    Ktoś kto tak pisze to zwykły knur z PO.
  • ~ela
    (2017-07-19 16:07)
    Czyżby to pisał jakiś niedorajda życiowy,zakompleksiony?
  • ~Drzazga 101
    (2017-07-19 14:24)
    O Matko przestańta chrzanić głupoty; p. Wassermann to kobieta z klasą w każem calu, kuervas ! Hej !-
  • ~Renata
    (2017-07-19 00:56)
    Pani Malgosiu tak trzymać!!
  • ~fregat
    (2017-07-18 23:38)
    re- )) Dorota........................................................waserman i poprawna polszczyzna ...kobieto ..poprawna pisowka polszczyzna oprócz gramatyki są jeszcze PROZODIA mowy ,ale ty o tym nigdy nie będziesz wiedziała
  • ~michal
    (2017-07-18 22:40)
    niech Der dziennik ocenia niemki ktore sa piekne jak NOC A pamietam jak te DDRowki sie ubieraly to przykro bylo patrzec nie mowiac o figurze Kupa sadla i beznadziejnie umalowane Ubiory mialy jak u nas w lumpeksach I to cala prawda o niemkach
  • ~darek
    (2017-07-18 22:33)
    bardzo piekna i madra kobieta zal ze ci zabojcy zniszczyli jej zycie pozbawiajac zycia jej ojca Pani Malgosia to b sliczna mloda kobieta Wszystkiego dobrego zycze pani
  • ~obserwatorka
    (2017-07-18 22:13)
    Żenada...czym się zajmują autorzy takich wywodów...Pani Małgorzata Wasserman to nie celebrytka, to autorytet moralny, profesjonalistka w swojej dziedzinie, osoba o wysokiej kulturze i z misją państwowca. Zamiast wyglądem tak zacnej Osoby należałoby zająć się własnymi niedoskonałościami i to nie w sferze mody...
  • ~gosc
    (2017-07-18 20:41)
    Piekna i inteligentna kobieta , a niby pismaki zaraz atakuja , bo chyba sie nie ubiera tak jak ta niby lewandowska czy jak jej tam o ktorej codziennie sie rozpisuja czy dzieciak zrobil kupke i jakiego koloru
  • ~Gyy
    (2017-07-18 18:14)
    Wyglad kwestia gustu dla mnie profesjonalnie. Der szmatuawiec szuka szuka ale nic nie znajdzie
  • ~🇬🇧
    (2017-07-18 03:46)
    Pani Małgosiu jest Pani Piękną Kobietą więc proszę się nie przejmować ludźmi którzy tak naprawdę mają własny kompleks z swoją osobowacia i doszukuja się go wszędzie tylko nie u siebie. Pozdrawiam serdecznie. Nie jestem zwolennikiem Pani partii ale Pani jako człowieka to tak. 😊
  • ~Obserwator.
    (2017-07-18 00:01)
    Gosia, to GOSIA i tyle w tym temacie. Pozdrowienia dla p.Wassermann.
  • ~Basia
    (2017-07-17 17:52)
    Zeszliście niżej tabloidu. Życzę autorowi/autorce polowy wdzięku i elegancji pani MW.
  • ~ani
    (2017-07-17 17:19)
    Wyglada jak Babulenka!!!
  • ~przemo
    (2017-07-17 15:10)
    kolejna gwiazdka zbudowana na śmierci smoleńskiej. co drugi ********** na krwi swoich bliskich utrzymuje się sondażach i w parlamencie. Pan Wassermann miał klasę, ale żoną to go pokarało

Może zainteresować Cię też: