• ~santa
    (2018-04-14 05:49)
    Pani Wasserman bardzo madra i piekna kobieta, co za chlowiek napisal ten nierosadny artykul? Pozdrawiam Pania Malgosie bardzo serdecznie, i tak trzymac Pani Wasserman nie popuszczac ani na milimetr tym zlodziejaszkom, pozdrawiam madrych Polakow.
  • ~Krzysztof
    (2018-04-12 11:56)
    Ile to kosztuje załatwienie tylu pozytywnych wpisów o Wasserman ??? Tak niekompetentnej ,niedouczonej prawniczo ,bezczelnej ale w pisowskim stylu nieobiektywnej to chyba trudno znaleść i komu to to może się podobać !!!!
  • ~Znany
    (2018-03-22 18:40)
    Piekna ,inteligentna.Duzo by pisac na plus.
  • ~Iskra
    (2018-03-14 15:45)
    Uwielbiam ją i nie uważam, żeby wyglądała babciowato że względu na swój styl. Babka z klasą. Brawo!!!
  • ~Tomasz z Leżajska
    (2018-03-13 19:39)
    Śliczna kobieta o wyjątkowej inteligencji i do tego skromna. Pani Małgorzato,podziwiam Panią i życzę wszystkiego co najlepsze.
  • ~joanes
    (2018-02-07 19:51)
    Piekna kobieta ,skromna ,dla mnie super.
  • ~Ja.
    (2018-02-06 15:31)
    Ideał kobiecości
  • ~gość 1
    (2018-01-25 16:02)
    Ciałko, buźkę ma fajną kobietka z klasą ,piszecie tak o niej bo jej zazdrościcie
  • ~ppzbb
    (2018-01-09 17:05)
    "Babciowata"- a jak ma napisać organ GW pod przewodnictwem gadziny Michnika . Mało jest tej klasy kobiet co pani Małgorzta.
  • ~Monika
    (2017-12-22 22:22)
    co za ochydny komentarz - Malgosiu jestes piekna i inteligentna - nie zwracaj uwagi na takie artykuly bo to jest ponizej pasa -wspieram Cie i jestes dla mnie idolka - kochana jestes ! :)))))
  • ~komentator
    (2017-12-09 17:50)
    Tylko źli ludzie mogą pisać takie głupoty ja uważam że Pani Małgosia ma przede wszystkim jak to w prostackim języku się mówi "łeb jak sklep a co półka to pełna" a nie chciałbym być półką która dźwiga jej talent ,wiedzę i erudycję ze względu na jej olbrzymią wagę.Ta kobieta ma olbrzymią wiedzę którą być może kiedyś będzie miała szansę wykorzystać na większą skalę niż w obecnej komisji dot Amber Gold
  • ~KrKuska
    (2017-11-26 20:06)
    Bardzo inteligentna, mądra, z szeroka wiedzą ogolną a do tego z wyjątkową urodą ! A do tego Krakuska !
  • ~andrzrj
    (2017-11-11 16:22)
    ten kto pisał te artykuł pewnie pomylił Panią Wasserman z Merkel.....znawca stylu i urody ....koń by się uśmiał.. .
  • ~on 30
    (2017-11-07 23:31)
    mimo, że sporo starsza ode mnie, uważam że jest śliczna i słodziutka. Uwielbiam oglądać fragmenty z jej udziałem, szkoda tylko że Pani Małgorzata nie ma męża i dzieci, choć z drugiej strony może nie byłaby w stanie tak rzetelnie pełnić swojej służby. Pozdrawiam pani Małgorzato i wszystkich fanów :D
  • ~Ansi
    (2017-10-11 12:00)
    Brawo dla p. Małgorzaty! Artykuł został napisany w celu zdyskredytowania osoby, która jest tak świetna, a przez to niebezpieczna dla Salonu, że należy rozpaczliwie skrytykować ją za cokolwiek. Może autor artykułu zamieściłby jakieś swoje fotki, albo fotki zleceniodawcy?
  • ~esterakazimiera
    (2017-09-26 05:36)
    Bardzo elegancki styl a zarazem bardzo kobiecy prezentuje Pani Małgorzata Wassermann.Podobnie jak angielska Premier!
  • ~taka prawda
    (2017-09-25 15:58)
    Nie ważne co na głowie tylko co W GŁOWIE!
  • ~wyjdziesz na prababcię?
    (2017-09-12 10:42)
    Autorka tego tekstu niech pokaże siebie i swój "styl", to porównamy!
  • ~Mietek
    (2017-09-11 13:29)
    Przesliczna kobieta i bardzo madra
  • ~Assa
    (2017-08-22 11:57)
    Wygląda niewyzywająco, z klasą, o co wam pismaki chodzi?

Może zainteresować Cię też: