• ~andrzrj
    (2017-11-11 16:22)
    ten kto pisał te artykuł pewnie pomylił Panią Wasserman z Merkel.....znawca stylu i urody ....koń by się uśmiał.. .
  • ~on 30
    (2017-11-07 23:31)
    mimo, że sporo starsza ode mnie, uważam że jest śliczna i słodziutka. Uwielbiam oglądać fragmenty z jej udziałem, szkoda tylko że Pani Małgorzata nie ma męża i dzieci, choć z drugiej strony może nie byłaby w stanie tak rzetelnie pełnić swojej służby. Pozdrawiam pani Małgorzato i wszystkich fanów :D
  • ~Ansi
    (2017-10-11 12:00)
    Brawo dla p. Małgorzaty! Artykuł został napisany w celu zdyskredytowania osoby, która jest tak świetna, a przez to niebezpieczna dla Salonu, że należy rozpaczliwie skrytykować ją za cokolwiek. Może autor artykułu zamieściłby jakieś swoje fotki, albo fotki zleceniodawcy?
  • ~esterakazimiera
    (2017-09-26 05:36)
    Bardzo elegancki styl a zarazem bardzo kobiecy prezentuje Pani Małgorzata Wassermann.Podobnie jak angielska Premier!
  • ~taka prawda
    (2017-09-25 15:58)
    Nie ważne co na głowie tylko co W GŁOWIE!
  • ~wyjdziesz na prababcię?
    (2017-09-12 10:42)
    Autorka tego tekstu niech pokaże siebie i swój "styl", to porównamy!
  • ~Mietek
    (2017-09-11 13:29)
    Przesliczna kobieta i bardzo madra
  • ~Assa
    (2017-08-22 11:57)
    Wygląda niewyzywająco, z klasą, o co wam pismaki chodzi?
  • ~Boźena
    (2017-08-16 15:48)
    Pani Wasserman jest zawsze odpowiednio ubrana w zaleźnosci od okolicznosci i sprawowanego urzędu.Jest elegancka,stonowana w ubiorze.Ma klasycze rysy i piękne włosy.Kto ma inne zdaie i krytykuje sam nie ma klasy zarówno jeźeli chodzi o ubiór jak rownieź o język(prostacki).
  • ~olka
    (2017-08-07 14:12)
    Pani Małgorzata Wasserman, jest nie tylko piękną i mądrą kobietą,ale też b.elegancką.Pięknie wszystko zgrane,łącznie z kolorem włosów.Lubię słuchać jej i patrzeć na nią.
  • ~Ruburak
    (2017-08-06 11:29)
    Panna Wassermann ( od zawsze zadziwiało mnie to "polskie" nazwisko) w wieku 39 lat coraz bardziej kojarzy mi się panią poseł K. Pawłowicz. Cięty, przewrotny i coraz bardziej złośliwy a coraz mniej merytoryczny język, demagogiczna , z góry skazująca oponenta ( bez względu na racje) na przegraną i ślepe posłuszeństwo jedynie słusznej partii gwarantują jej, że póki pis będzie istniał, krzywda się jej nie stanie a może kiedyś zasłużenie zajmie miejsce pani K. Pawłowicz. Wbrew pozorom mają z sobą bardzo wiele wspólnego. Z czasem do tej ładnej fizjonomii dojdzie niestety frustracja, jad i starcza złośliwość. I tylko dzieci ( których żadna nie ma) żal. Ale za to walczą o nie jak lwy.
  • ~Joda
    (2017-08-03 15:12)
    Pani Wasserman jest b. ładną kobietą ,chyba jestem obiektywna bo do Pisu mi baaaaaaaaaaaardzo daleko
  • ~honorka
    (2017-08-02 17:00)
    Powinna spiąć wysoko włosy, które wyszczuplą jej twarz i nabierze elegancji.
  • ~Roza
    (2017-07-28 22:49)
    Bardzo dobrze określono jej styl - nic dodać, nic ująć. Może i mądra /raczej przemądrzała/ ale niestety młoda babcia!!! Tak właśnie ją odbieramy i nie ma co piać peanów na jej cześć, bo taka jest prawda.
  • ~dfsa
    (2017-07-27 07:47)
    Małgosia jest śliczna! Kocham Ją!
  • ~many
    (2017-07-25 07:52)
    ona jest niesamowita, seksowna na maksa, a przy tym mądra, inteligentna i kulturalna. wyjątkowa kobieta, piękna.
  • ~Gość.
    (2017-07-25 01:49)
    Kiedy to "zero" przestanie się czepiać ludzi. Takie to modne, to niech się samo pokaże - ocenimy.
  • ~Ryś miś kociak ogólnie
    (2017-07-23 22:28)
    A mogłaby być taką fajną, wyzywającą kocicą, co jak silniczek pomrukuje pod kołderką. Niestety wybrała drogę zimnej, wyrachowanej samicy grzebiącej w grobach i tropiącj nieistniejące afery. Chciałbym zobaczyć jej zalotny uśmiech kiedyś. W sumie mogło by być z nią sympatycznie.
  • ~koniu
    (2017-07-23 20:25)
    Pazernosc przerosla ale nie madrosc
  • ~Roderyk.
    (2017-07-22 16:46)
    Tylko zawistny ****** może tak powiedzieć o uroczej w swej skromności pani Małgorzacie.

Może zainteresować Cię też: