• ~Dorota
    (2017-07-04 17:29)
    Że co proszę? Posłanka Wasserman jest zawsze elegancka: stosownie ubrana, stosownie się wyraża używając poprawnej polszczyzny i nie afiszuje się ani wiedzą ani emocjami.
  • ~kuka29
    (2017-07-04 17:13)
    Nie jedna kobieta w tym wieku chcialaby tak wygladac, swiezo, elegancko i byc tak blyskotliwa. Tylko tak dalej Pani Wassermann
  • ~Baron Barinkay
    (2017-07-04 17:58)
    Gosia jest śliczna i bardzo mądra. Niemcy jej nienawidzą, bo uwielbiają swoją Makrelę nazywaną w Polsce zemstą Honeckera. Niemiecka prasa polskojęzyczna szaleje z wściekłości na widok gustownej Gosi.
  • ~Maciej Znojkiewicz
    (2017-07-04 18:37)
    Der Dziennik pomylił komisję parlamentarną z wybiegiem dla smarkatych modelek. Pani Małgorzata Wasserman zachowuje się profesjonalnie z wielką klasą i gracją. Żałosne są te hejty przygłupawej propagandy w której brak logiki, etyki i estetyki.
  • ~KE
    (2017-07-04 17:59)
    PANI WASSERMAN JEST PROFESJONALISTRKA I WSPANIALA KOBIETA. ZYCZE JEJ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
  • ~wolf
    (2017-07-04 18:12)
    Taką opinię nt. Pani Poseł Wassermann mógł sformułować tylko zakompleksiony i pozbawiony nadzieii na przyszłość osobnik. Nie myślałem, iż ma 39. Obstawiałem 34. Elegancja i takt.Do którego świadka ma się uśmiechać? Może do prok. Kijanko?
  • ~YZ
    (2017-07-04 19:20)
    Wyglada cudownie w przeciwienstwie do MAKRELI
  • ~iks
    (2017-07-04 18:34)
    Jak nie mozna sie do czegos przyczepic, to pismaki koncentruja sie na wygladzie, mozna by tylko przypomniec sprawe zakurzonych butow Kaczynskiego. Der Dziennik to zwykla gadzinowka.
  • ~maria
    (2017-07-04 19:35)
    p malgosia ma 39 lat --nie wyglada ---polowa z tego --moze ta mila twarz i mila mowa tak ja odmladza ...madrosc przerosla ojca -----gratuluje cieszy sie ze mu udala sie corka ---wiadomo ze szukaja czegos ---i znajduja ---dla siebie glupote --
  • ~wyborca/citizen