• ~HIH
    (2017-01-30 14:17)
    Kupiła go za swoje, nie naciągnęła debetu, ani nie rozpisała zakupu na raty z karty kredytowej, ma w de co o niej piszą idioci spłacający kredyt we frankach za snobistyczne i gustowne mieszkanko w modnej dzielnicy, na które ich jednak nie stać. I kto tu wygląda głupio?
  • ~Irenka
    (2017-01-29 17:33)
    Żałosne i zakompleksione kreatury krytykują kobietę, która kochaną żoną i szczęśliwą matką, a jej mąż jest geniuszem tenisa, utrzymując ich rodzinę na takiej stopie życiowej o jakiej marzyć będziecie do końca życia, a w pocie czoła nawet jednego procenta tego nie zarobicie. To tytułem wstępu. A co do sedna "sprawy"... Kobieta nie ma ograniczonego łba i zakłada co jej pasuje, a jak komuś coś nie pasi, to niech się wali na pysk.
  • ~marylka
    (2017-01-30 10:25)
    Odczepcie się!. Jak jej się spodobał to jej sprawa, a wam nic do tego!! Zobaczcie, jak nasze panie Beatki się ubierają!! Aż zęby bolą i nikomu to nie przeszkadza!
  • ~Piotr
    (2017-01-27 20:08)
    A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał.Grucha.
  • ~Natenczas Wojski
    (2017-01-28 03:26)
    Sweterek ,jak sweterek ? Ale za to jaka interesująca twarz ! Prawda !
  • ~a
    (2017-01-30 08:38)
    Sweterek istotnie jest koszmary dla mnie ale podoba sie Mirce. I to jest najwazniejsze.Nie zamierzam krytykowac.
  • ~koszulker
    (2017-01-31 09:35)
    od kiedy to macie prawo wymagać od innych zakładania odpowiedniego stroju na przyjście na mecz? Od kiboli jakoś tego nie wymagacie. Jeszcze trochę to będziecie chcieli kontrolować czy ktoś poszedł w odpowiadającym wam i tylko wam stroju na kibel. Żenada dziennikarsko-modowa
  • ~j10
    (2017-01-30 10:16)
    Cóż, słowiański gust.
  • ~sylwia
    (2017-01-29 13:56)
    o boże umieram xD wygląda w nim jakby wymagała natychmiastowej kuracji iqacai na odchudzanie :D ale też taki urok tego sportu, że dziewczyny zamiast wyglądać jak filigranowe to wyglądają jak kingkongi
  • ~maja