• ~Anonim.
    (2017-01-10 07:44)
    No i co z tego? To oznacza, że musi wbić się w garsonkę na każą okazję? Bez przesady. Białemu Domowi przyda się trochę dystenu.
  • ~MA
    (2017-01-10 09:18)
    A Komorowska wg dziennika zawsze wyglądała pięknie i szczupło.
  • ~Krakus
    (2017-01-10 08:01)
    Od chwili gdy stalo sie wiadomym iz Milania zostanie Pierwasz Dama , wszyscy gwizdza na ubiory innych kobiet . Niezaleznie Kellyanne Conway jest szalenie bystra i niezwykle wygadana. To dzieki niej wszystkie "potkniecia" Trumpa sa sprytnie przuwane na inne tory.
  • ~POparzony do #ciamajdan
    (2017-01-10 11:41)
    Clintonowa przegrała, to się czepia cudzej kiecki i myśli, że wyglądała lepiej che, che, che Rekompensata POrażki - winny Putin, winna kiecka - odstawiła prochy, może wróci do realu.
  • ~polip
    (2017-01-10 19:08)
    Nie lubię ani jej ani Trumpa ale ocenianie tej kobiety na podstawie jednej stylizacji jest zwyczajnie nieuczciwe. Wszystkie zdjęcia pochodzą z jednego "wyjścia", w internecie można znaleźć masę innych, na których jej stylizacja jest bardzo okej. Nie macie się czego czepić to lecicie na najniższym poziomie "dziennikarstwa"!
  • ~emilka
    (2017-01-10 12:40)
    hm a czy każdy musi się dostosowywać do tego, czego wymagają od niego inni? Niekoniecznie, ona daje swiadectwo swoich możliwości i przede wszystkim dojrzałości i wiedzy tym jak cieżko pracuje nie musi sobie dodwać powagi na siłę! A poza tym, to niech to iqacai już zacznie działać, bo ja też bym chciała wskoczyć w taki pudrowy róż bez zwiniętych wałków pod spodem :D :D :D
  • ~lkjh
    (2017-01-13 16:14)
    Dobrze wyglada. O co chodzi? Polska jest chyba ostatnim krajem cywilizowanego swiata, gdzie kobiecie "w pewnym wieku" odmawia sie prawa do wolnosci, do radosci, do fajnego ubrania.
  • ~wnuk KAPO
    (2017-01-10 13:22)
    jeszcze bym się na nią wdrapał:))) na BRUNKA ŁANIE JUŻ NIIE
  • ~litosci
    (2017-01-10 13:56)
    Jasne, pewnie jeszcze z Polski.
  • ~Daniel
    (2017-01-15 14:34)
    Po czterdziestce już jest trudno odróżnić płeć bo u kobiet pojawią się męskie rysy na twarzy a ta z takim dekoltem prawie do pępka odstawiona obnaża się .