• ~Buty - butami! Każdy jakieś tam nosi!
    (2016-10-22 18:09)
    Gorzej ze stopami, które wyraźnie wskazują na problemy zdrowotne Pani Premier (nerki, krążenie i może nawet Buerger na horyzoncie?)! Czepianie się upodobań Pani May - to haniebne zachowanie "godne" rozwydrzonych wyrostków z 4 klasy! Napiszcie raczej jakąś rzeczową analizę jej osiągnięć zawodowych, przytoczcie kilka celnych wypowiedzi i przy okazji obsztorcujcie nach aln ego ch am a Junckera za spoufalanie się ! Ta ręka na karku Pani Premier Wielkiej Brytanii jako żywo przywodzi na myśl obleśny zwyczaj Kwacha, co to każdego brał za comberki i obmacywał !
  • ~No i popatrzcie! Ten fotoreporter
    (2016-10-22 18:13)
    "bezczelnie" zrobił zbliżenie obrzmiałych stóp Premiera GB - i nic nie słychać o tym, żeby dostał na rok zakaz wykonywania zawodu! Co kraj - to obyczaj! Polacy - to jednak d u r n i e !!!
  • ~Ruchadlolesne
    (2016-10-22 16:03)
    Jeszcze chcialabym dodac, ze pani premier nie nosi majtek. A jesli wklada to te bez krocza. Czesto tez siada z rozchylonymi udami. Co lyso wam faceci? Slinicie sie?
  • ~a
    (2016-10-23 09:37)
    Buty bardzo ladne i pasuja do reszty ubioru.Pani May pieknie sie prezentuje- ma dobra figure i fantastyczny gust.Tak jest od wielu wielu lat.
  • ~e,tam
    (2016-10-22 17:53)
    W Anglii nie ma ładnych butów.
  • ~Co mam zrobic
    (2016-10-23 13:04)
    Premier May to madra, ladna I elegancka kobieta. Jakbym chcial, zeby moja maciorka taka byla. A moja maciorka, po oproszeniu wglada jak przez okno. Syski rzucily sie na brzuch, a brzuch na kolana, dwa klaki na glowie, I od rana do wieczora tryska jadem.
  • ~rita
    (2016-10-23 21:36)
    Ojej, wielkie mi co. Kobicina ma tak dużo na głowie, że wychodząc z domu zapomniała zmienić kapcie na szpilki.
  • ~myśląca macica
    (2016-10-23 08:59)
    MY KOBIETY robimy co nam sie podoba i niech tylko ktoś spróbuje pisnąć w stylu - poznać głupiego po wyglądzie, stroju, butach jego.
  • ~koles
    (2016-10-22 21:13)
    bo tam jest taka moda a po drugie Brytyjki nie umieją chodzić w butach na wysokim obcasie
  • ~Ile razy mam wam przypominać, że już dawno
    (2016-10-23 03:38)
    nie podaliście informacji o Kindze Rusin, która pokazała publiczności majtki! A kiedyś ta informacja wisiała na waszej stronie ciurkiem przez pół roku!