• ~abc de
    (2016-08-15 12:11)
    Teskno im za Komorowskiej wdziekami.
  • ~KAT
    (2016-08-15 12:28)
    nie podoba się baranom, co ma chodzić w mundurze ?
  • ~qas123
    (2016-08-15 12:25)
    Totalna wiocha! Podobnie jak czerwone żakiety Witek i Szydło!
  • ~k
    (2016-08-15 10:59)
    BOLI ich ze tak ladnie wygladaja wiec krytykuja krytykuja krytykuja
  • ~dzicz, pełowska dzicz
    (2016-08-15 11:54)
    oj wali wam, durnie z der dziennik, na dekiel
  • ~QAZ
    (2016-08-15 11:57)
    Stylizacja odpowiednia na jakąś imprezę rozrywkową a nie na tak poważną uroczystość. Niestety tak chwalona przez niektórych elegncja pani prezydentowej ostatnio dość często zawodzi.
  • ~POdode
    (2016-08-15 12:22)
    Różowe baloniki, różowe chorągiewki, zegarki jak kalafiory, różowe okulary, kotyliony biało-czerwone i czerwono-białe (WSIo ryba), możeł z białej czekolady, stylizacje modowe kaszalota tfu ... małżonki BK POlitrukom derdziennikowym pasiły. Tęsknią do tego.
  • ~D.
    (2016-08-15 11:40)
    Cała ta fikcyjna prezydentura to porażka, nie wiem jak ten facet chce poczytać o sobie za 10 lat że był na smyczy Kaczyńskiego, taki muppet. Porażka i stan umysłu niewolnika. Rozumiałbym że Kaczyński byłby to ktoś kto ma charyzmę ... ale to frustrat żyjący pamięcią o swoim świetej pamięci bracie.
  • ~ja ja
    (2016-08-15 12:15)
    Dernocnik ma kolejny bUl dÓpy. Zróbta se tam lewatywę, jak radził BK!
  • ~skeptyk
    (2016-08-15 11:25)
    Niestety kolor nieadekwatny do uroczystości. Tym razem bezbłędna do tej pory elegancja pani prezydentowej zawiodła ...
  • ~wściekłanawas
    (2016-08-15 22:10)
    Wstrętny niemiecki "Dzienniku" mamy wspaniałego Prezydenta i cudowną panią Prezydent. Pięknie się oboje prezentują, są mądrzy i kochają Polskę. Tęskno wam do prezydenta K. i jego " uroczej" małżonki, córki ubecji bo sprzedawali nasz kraj wszystkim, którzy im się pod rękę nawinęli: wam Niemcom, Rosjanom, a w pogardzie mieli swój naród. Oby te czasy nigdy nie wróciły.
  • ~Zoo
    (2016-08-16 07:04)
    Boli Was co niektórych, że właśnie mamy Prezydenta wykształconego, kulturalnego, znającego język ojczysty i obcy zresztą też? Za to poprzednicy... aż wstyd mówic.
  • ~gugcia
    (2016-08-15 13:21)
    wyglada normalnie,ktos chyba czepia sie juz wszystkiego,bo nie ma czego.Ktos slusznie pisze,ze nie moze chyba byc w mundurze.To kobieta elegancka i zawsze dobrze wyglada.Prezydent tez.Normalny wyglad europejski.
  • ~internautka 50+
    (2016-08-15 14:03)
    Ładna kobieta, zgrabna i jeszcze do tego mądra.Super para prezydencka
  • ~maria
    (2016-08-15 14:43)
    tej kobiecie jest we wszystkim ladnie ma piekna figure jak modelka ..a blodynkom ten kolor lezy poprostu odmladza jeszcze -czemuz tak nie interesowali sie komorowska --wco sie ubrala wygladala jak babuszka ----nie krytykowali --a doczepiaja sie do osoby ktora polske ozdabia razem z prezydentem jest najpiekniejsza najefektowniejsza i madra para w europie i swiecie dumni jestesmy z niej gryzipiorka za 30 srebnikow by tylko dolowac
  • ~bonito
    (2016-08-15 14:06)
    Pani Prezydentowa wyglądała świetnie. To jest radosne święto największego zwycięstwa nad Sowietami. Trzeba się cieszyć.
  • ~HENRY
    (2016-08-15 13:30)
    Moda na kaszaloty już minęła ;-)
  • ~M.
    (2016-08-15 15:03)
    NARESZCIE REPREZENTUJĄ NAS WŁAŚCIWI LUDZIE ,A WY OD SAMEGO POCZATKU RZUCACIE IM KŁODY POD NOGI,TAK BEZ POWODU, PO CHAMSKU,ŻEBY TYLKO DOWALIĆ. WSTYD,TAK ROBIMY TYLKO MY-POLACY. ZERO WDZIĘCZNOŚCI DLA TYCH , KTÓRZY ZOSTALI LEGALNIE WYBRANI.
  • ~odp.
    (2016-08-15 14:37)
    Wszystkie państwa na całym świecie mają takie i podobne święta. Proponuję przejrzeć kroniki jak prezentowały się na nich żony prezydentów innych państw, jakie zapewne uważacie za wzorcowe. Zdziwicie się ale właśnie taki strój będzie oglądany najczęściej...
  • ~Dla tych z Peło
    (2016-08-15 22:32)
    No tak najlepiej się prezentowali państwo Komoruskich :) cały ekran mi zajmowali jakby ciągle przejedzeni byli. Nie ładnie wyglądali. Nie,to co teraz piękna szczupła kobieta i wspaniale reprezentuje się para prezydencka!

Może zainteresować Cię też: