• ~Anka Z.Laskowik
    (2016-06-20 10:58)
    To slady po gumach od wekow.
  • ~PISlover
    (2016-06-20 09:58)
    Małpa z broszką dalej pozostaje małpą...
  • ~wyborca
    (2016-06-20 12:06)
    ...i broszka na każdej z podkolanówek.
  • ~ann
    (2016-06-20 11:23)
    Co za wieśniara.....wiocha z niej nie wyszła !!!!!1
  • ~Anna
    (2016-06-20 15:08)
    A co na te nogi pani premier powiedzą specjaliści od protokołu dyplomatycznego? Czy to wypada witać prezydenta innego państwa z gołymi nogami? Toż to nawet w porządnych firmach dbających o swój wizerunek obowiązuje dress code, który nakazuje pracownicom bezwzględne noszenie rajstop/pończoch do służbowego stroju! Nawet w upały!
  • ~kot PREZESA
    (2016-06-20 11:39)
    mogła chociaż NOGI umyć
  • ~drugi Zenon
    (2016-06-20 12:53)
    To slady po krowiakach ( gumiakach ).
  • ~JOLKA
    (2016-06-20 13:12)
    CO ZA WIOCHA !!!
  • ~mus
    (2016-06-20 11:25)
    Dobra zmiana!
  • ~goomiack
    (2016-06-20 14:41)
    to od kaloszy - gdzie onuce ???
  • ~madryjakala
    (2016-06-20 12:09)
    Tak żałosnego artykułu nawet jak na ten portal dawno już nie było. Naprawdę gratuluję, udało się wam zdyskredytować Panią Premier. Komentarze adekwatne do poziomu obecnej opozycji. Wpada tylko sobie życzyć tak wyszukanych ataków, które same bronią się swoim poziomem intelektualnego regresji.
  • ~sake
    (2016-06-20 12:31)
    a z czego tu się śmiać?Być może ślady pochodzą od przeciwżylakowych podkolanówek uciskowych.Tylko żałosne durnie mogą oceniać rząd po skarpetach a nie dokonaniach.
  • ~m-53
    (2016-06-20 11:50)
    "Internet huczy od komentarzy" - to chyba drobna przesada. To der dziennik próbuje pompować tą "sensację". A tak na marginesie- czy to jedyna informacja o spotkaniu pani premier z prezydentem Niemiec
  • ~DOBRA ZMIANA
    (2016-06-20 11:39)
    no i co z tego......jak mowi moja sasiadka a tak naprawde wydawcy FAKTU SA CORAZ BARDZIEJ OGRANICZENI,WYCHODZA Z SIEBIE BY PRZYOODOBAC SIE SZWABOM, WIEM ZE TEGO NIE WYDRUKUJA ,BO U NICH RZADZI DEMOKRACJA
  • ~PAN WALDEMAR
    (2016-06-20 14:57)
    Jeśli czepiacie się naszej pani premier to co powiecie o Merkel przecież pani Beatka przy niej to miss świata
  • ~smutna prawda
    (2016-06-20 15:20)
    Czepianie się Pani Premier i szarpaniejej podkolanówek przez sforę ujadających kundelków pod wodzą hieny - to haniebna podłość!
  • ~Dd
    (2016-06-20 13:12)
    Żałośnie to pewnie wy wygladacie. Śmieją się tylko niedorozwoje skonczeni durnie. Portal na poziomie 0.
  • ~Lewroro
    (2016-06-20 13:08)
    Kolejna straszna rzecz: odciski na nogach. Ale nadal straszniejsze jest nieopublikowanie wyroku TK!! W każdym razie straszniejsze od tego, że TK powstał w stanie wojennym, by tłamsić patriotów, od tego, że mamy 1 mld dol. długu (PRL miał 30 min), zarabiamy tak mało, że miliony młodzieży wyjeżdżają za granicę... Straszniejsze od tego, że ukradł nam rząd emeryturę, że nie dostaniemy na starość pieniędzy...?
  • ~wyborca
    (2016-06-20 14:41)
    Wymyslony problem z niczego, lepiej przypomnijcie sobie pokrake Kopacz jak osmieszala sie srednio 3x w tygodniu.
  • ~MĘŻCZYZNA
    (2016-06-20 15:19)
    Inteligencji, humorowi i urodzie polskich kobiet mało które mogą dorównać choćby miały ******** na nosie i tak są o niebo ładniejsze od Niemek - aż dziw że tamtych nikt tu nie krytykuje. Ach zapomniałem że te polskie media są w niemieckich rękach.

Może zainteresować Cię też: