• ~Jozio Bula
    (2016-06-10 15:59)
    Rany Boskie, naprawde nie macie o czym pisac, czy wam sie tylko redaktor przyglup przytrafil?
  • ~ada
    (2016-06-10 15:21)
    tak durnego "artykułu" już się nawet komentować nie chce. Czy naprawdę potrzeba nam AŻ takich śmieci!
  • ~mela
    (2016-06-10 13:50)
    Pani profesor pawlowicz jest tak wybitna, ze nie podlega krytyce. Zajmij sie czlowieku poslanka Kopacz
  • ~babcia
    (2016-06-10 16:15)
    Bardzo prosze, odczepcie sie od kobiet-politykow. Bardzo dobrze jezeli maja inne rzeczy na glowie niz modne ubrania. Czy ta samo obserwujecie naszych eleganckich panow poslow? Co za beznadziejna glupota...
  • ~zawiedziony
    (2016-06-10 16:31)
    POcałujcie panią profesor w cztery litery ! I znów artykuł niemieckiego patałacha !
  • ~Leszek
    (2016-06-10 16:40)
    Aktor tego teksta ( no bo nie autor) pewnikiem nie załapał o czym mówiła Pani Profesor więc by zabłysnąć czepił się kiecki. Temat bezpieczny, elegancki, to czemu nie wydalić sobie teksta.
  • ~Roderyk.
    (2016-06-10 14:39)
    Jak cię widzą tak cię piszą. Merytoryka ważna rzecz , ale tak po zatem - to ble ble.
  • ~trol jaskiniowy
    (2016-06-12 07:45)
    jaki wierszówkowy pismak spłodził ten tekst ? lepiej niech się ujawni i pokarze swoje dokonania na niwie pismactwa gazetowego, osiągi ma zerowe albo mizerne a pani profesor ALICJA CHYBICKA wraz ze swoim zespołem pracując w zrujnowanym budynku kliniki onkologi dziecięcej uratowała setki dzieci od śmierci nie mając pieniędzy ( komornik ) zablokował konto kliniki teraz wraz z fundacją i ludżmi dobrej woli postawiła nowoczesny obiekt i dalej działa i ratuje dzieci od spotkania ze śmiercią a jak się ubiera to jej prywatna sprawa i nic pismakowym matołkom do tego, lepiej zajmijcie się zbysiem ,dodą i tym podobnymi tematami bo za to będzie większa kasa wierszówkowa i splendor "znawcy tematu" i jeszcze jedno jeśli nie pomagacie to nie przeszkadzajcie LUDZIOM ŻYĆ I PRACOWAĆ a pani PROFESOR robi to co umie i lubi najbardziej czyli POMAGA I RATUJE dzieci od wszelakich form ( premiera)
  • ~ewa
    (2016-06-10 12:04)
    Pani profesor jest tak wybitna, ze nie poidlega jrytyce. Zajmij sie czlowieku poslanka pawlowicz i jej ubiorem.
  • ~kibic
    (2016-06-13 08:08)
    Jakiej "stylowy" ? Czy Dziennik musi zatrudniac jakies prowincjonalne dziennikarskie niedobitki ? Jak mozna atakowac ludzi z powodu ich wygladu. A jak wygladaja rodzice osoby, ktora te notatke napisala ?