• ~Igor
    (2016-03-08 08:33)
    Marta Kaczyńska - wzór matki Polki katoliczki Andrzej Duda - wzór praworządnej niezależnej prezydentury, znawca prawa Zbigniew Ziobro - nieskazitelna postać, na której skromność i bezinteresowność możemy liczyć Tadeusz Rydzyk - współczesna forma ascetyzmu, miłości do bliźniego, godna do naśladowania Jacek Kurski - tytan pracy, chodząca obiektywność, głęboka empatia w stosunku do ludzi, którzy go otaczają. Prawdomówny do bólu. W imię zasad jest w stanie poświęcić wszystko. Jarosław Kaczyński - wybitna postać, osoba, której dokonania oraz to w jaki sposób wygląda jego życie prywatne jest źródłem prawdziwej zazdrości milionów Polaków (w skrócie, każdy chciałby być na jego miejscu) Jako Polacy nie zasługujemy na tyle szczęścia naraz!!!
  • ~gość
    (2016-03-08 08:23)
    Teatrzyk marionetek działa w najlepsze! :)))
  • ~Paradoks
    (2016-03-08 08:15)
    Żałosne, nagroda za kontynuacje wartości wyznawanych przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.Konstytucja była dla niego świętością, w przeciwieństwie do marionetki.WSTYD!!!!!!!
  • ~Bingo 1
    (2016-03-08 08:36)
    czy byli obecni wszyscy ojcowie jej dzieci?
  • ~ Ma
    (2016-03-08 07:34)
    Wart pac paca pac pałaca
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-03-08 09:00)
    Co Maliniak sklada hold PiS-Landczykow ,wylizal jej lape tak jak jej stryj Jarek wszstkim babom.Dzisiaj w swiecie kultury politycznej nikt normalny nie caluje reki obcej kobiety !.No ale jezdzi pancernikiem !.
  • ~Igor
    (2016-03-08 08:33)
    Marta Kaczyńska - wzór matki Polki katoliczki Andrzej Duda - wzór praworządnej niezależnej prezydentury, znawca prawa Zbigniew Ziobro - nieskazitelna postać, na której skromność i bezinteresowność możemy liczyć Tadeusz Rydzyk - współczesna forma ascetyzmu, miłości do bliźniego, godna do naśladowania Jacek Kurski - tytan pracy, chodząca obiektywność, głęboka empatia w stosunku do ludzi, którzy go otaczają. Prawdomówny do bólu. W imię zasad jest w stanie poświęcić wszystko. Jarosław Kaczyński - wybitna postać, osoba, której dokonania oraz to w jaki sposób wygląda jego życie prywatne jest źródłem prawdziwej zazdrości milionów Polaków (w skrócie, każdy chciałby być na jego miejscu) Jako Polacy nie zasługujemy na tyle szczęścia naraz!!!
  • ~Balbinka
    (2016-03-08 10:39)
    Lokaj **********
  • ~Wacek