• ~antyMOnia
    (2016-02-05 14:37)
    Jak wyglądają, mało ważne! Ważne, że to mądre kobiety, patriotki własnych krajów, szanowane w świecie.
  • ~Gottard
    (2016-02-05 11:19)
    Śmieszny mały facecik w granatowym przyciasnym garniturku. Jako trzeci do duetu Flipa i Flapa
  • ~Przemo
    (2016-02-05 11:26)
    to premier Szydło? myślałem, że jakaś stewa z Lotu :)
  • ~Tubylce
    (2016-02-05 23:35)
    Też wiem, strój strojem, ale premier Norwegi odpowaiadała po angielsku na pytania a Szydło szyła przez tłumacza... a więc ładne opakowanie ale pod sufitem Kaczor...
  • ~realista
    (2016-02-06 09:29)
    Szydłowa tylko dlatego wyglądała lepiej że tamrta za grosz nie miała dustu Ale za to Norweżka jet PREMIEREM A NASZA TYLKO KUKŁĄ
  • ~Ulla
    (2016-02-05 23:53)
    Premier Norwegii jest bardzo mądra kobieta, a jej wygląd nie ma żadnego znaczenia. Ważne co może zrobić dla kraju. Nie zatrudnia stylistki nie chodzi na szczudłach. Jest taka jaka jest i zawsze jest sobą. To w niej wszyscy cenią. Nigdy nie słyszałam z ust Norwega podobnych komentarzy jakie tutaj czytam w tytule i w postach. Macie daleką drogę przed sobą, aby się tego nauczyć. Prawdziwej tolerancji i zwracaniu uwagi na rzeczy ważne.
  • ~Fuga
    (2016-02-05 12:50)
    Może rzeczywiście pani premier Norwegii nie wygląda lepiej od Beaty Szydło (która - umówmy się - nie ma figury do spodni), ale Norweżka jest premierem prawdziwym, nie atrapą, czego o Beacie Szydło powiedzieć się nie da. Premier brytyjski Cameron podczas pobytu w Warszawie, po złożeniu protokolarnej wizyty Beacie Szydło, pojechał na rozmowę z prawdziwym decydentem, zwykłym posłem na Sejm, Kaczyńskim. To znamienne.
  • ~Olav
    (2016-02-05 19:28)
    W Norwegii tak mają -wiem bo mieszkam-nie szata zdobi człowieka ale..
  • ~str
    (2016-02-05 18:53)
    Pani beata szydlo ma bardzo ładne kolnierzyki
  • ~ Misia
    (2016-02-06 09:05)
    no a jak ma wygladać "kaszalot"? pamietacie bronka Komorowskiego jak okreslił baran kobiety z Norwegii?