• ~ZERA
    (2016-01-29 12:23)
    panowie dziennikarzyny NIE PORÓWNUJCIE PRZYZWOITKI Z EURO - KOŁCHOZU DO PANI PREZYDENTOWEJ , BO TO SIĘ STAJE ŻAŁOSNE ...............
  • ~jan
    (2016-01-29 09:21)
    duda to klasa ,szyk ,elegancja .bienko ska przy niej sluzaca .i ta jej buzia
  • ~Harald
    (2016-01-29 10:07)
    Niech no tylko wróci z Brukseli ta dmuchana blond lala tego rudego złodzieja. ..
  • ~kapslock
    (2016-01-29 11:56)
    Bieńkowska to ta pani dla której zarabiający 6 tys zl to złodzieje lub idioci.
  • ~pisowski pisowiec
    (2016-01-29 12:57)
    Styl dziwkowy kontra klasa. O czym mowa, der Dzienniku?
  • ~piotr_antywszystko
    (2016-01-29 08:55)
    Nie wiem dla czego, ale ostatnio pojawia się masa artykolow z D**** praktycznie o niczym. Czyzby araby gdzies cos nawywikaly a teraz trzeba to zamieść pod dywan. P. Bienkowska powinna wrocic do swojego pierwotnego zawodu, notabene najstarszego zawodu swiata bodo innych zecy sienie nadaje.
  • ~Mikey
    (2016-01-29 09:44)
    Bieńkowska jest zapuszczona totalnie. Wygląda jak pijana, rosyjska właścicielka agencji towarzyskiej, ale kiedyś może była ładna. Prezydentowa za to odstawiona, ale jest przeciętna i wygląda staro jak na 43 lata.
  • ~Kasa
    (2016-01-29 12:03)
    Bienkowska jest kims , a Duda byla najpierw profesorska corka, a teraz.. Lubie kobiety typu bienkowskiej, zdecydowane, zorganizowane. Corki Bienkowskiej maja wyrazny wzorzec. Kinga zas ma wyraznego pecha..
  • ~a-c
    (2016-01-29 12:38)
    O modzie pisze jakis grafoman. Zalosne co pisze i jak pisze.
  • ~Wprost
    (2016-01-30 11:26)
    Otóż Bieńkowska wygląda jak kiedyś napisałem na starą brzydką i nadpsutą brukselkę ale z warzywniaka,przypomnijmy sobie jak podczas głosowania nad debatą o Polsce była za ,ale może umknęło wam ze całą godzinę przed debatą robiąc głupie miny lizała się z unijnymi biurokratami ,wyglądało to żenująco i ponuro ,czasem śmiesznie,pieniędzy też do grobu nie weźmie a kiedyś trzeba będzie Polakom spojrzeć w oczy,cóż może pani Duda wygląda bardzo poważnie jak na swoje lata ale to ciągle wygląd modelki,porównanie jej do Bieńkowskiej to nieporozumienie.