• ~wiktoria
    (2015-12-02 12:20)
    Dlaczego piszecie udżwignęła, rozumiem że to słowo pasowałoby do jej poprzedniczki. Prezydentowa jest piekną, zgrabną, inteligentną kobietą i ze swoim meżem i naszym prezydentem tworzą piekna, reprezentacyjna parę.
  • ~Polacy
    (2015-12-02 14:29)
    Jesteśmy dumni z Pana Prezydenta A.Dudy i z naszej Pani Prezydentowej.
  • ~dobabuni
    (2015-12-02 12:18)
    Gdyby sie prezentowala i ubierala jak "kaszalot", to wtedy byloby fajnie. Co? Jak zwykle w der dzienniku, brak tematow.
  • ~Jarosław Kapłon
    (2015-12-02 10:07)
    Nie może to być inteligentna osoba skoro wyszła za powiedzmy człowieka niskich lotów intelektu i o rozdętym ego . Kto to taki ?
  • ~krajanka
    (2015-12-02 18:52)
    Zmije w akcij a Prezydentowa reprezentuje Polske WSPANIALE!
  • ~teresa
    (2015-12-02 16:38)
    ciągle czytam , jaka to elegancka kobieta i jakie ma wyczucie stylu a jest mdła i ubiera się jak własna babcia. Może by tak przestac wchodzić w 4 litery ?
  • ~rew
    (2015-12-02 15:02)
    to wszystko na pokaz sztywniactwo
  • ~Bibilijny
    (2015-12-02 09:51)
    czy jej nie wstyd tak się stroic? głod i nędza, ludzie nie maja co do garka włozyc , pojam już o poziomie szkól, ale widać ona ma to chyba po tatusiu rodzinne , czyli wszystko gdzieś, tak jak tatuś może jeszcze dalszy ciag napisze o pogromach razem Grossem , by pluć najlepiej
  • ~Mosiek slowianski
    (2015-12-02 09:54)
    Jak pusto we lbie to trzba się stroić, a może jeszcze nijakiego Gross co jedwabne rozslawil od wizerunku zaprosić
  • ~mordechaj
    (2015-12-02 22:07)
    tak, prawda, dobrze wygląda i jako jedyna w tym stadle robi sensowną robotę - ma dobrą krew (ja mam też sporą jej domieszkę) i umie się zachować. daję piątkę. niestety mężuś słabiutko. zobaczymy - zaprzysięży czy oprze się krulowi i się wstrzyma. czekam. zegar włączam. tyka.