• ~Obserwatorka
    (2015-10-29 08:29)
    Ona ma tam pracować, a nie odwiedzać salony piękności. Wolałabym przeczytać artykuł o jej dokonaniach, a nie, że ma podrasowane rzęsy. To jest jakiś cyrk!!! Jeżeli jej wygląd jest tematem artykułów, to oznacza, że nic merytorycznego nie można o niej napisać. Ale wstyd!!!
  • ~Jan Stańczyk
    (2015-10-29 09:07)
    A co Polaków obchodzi to beznadziejne babsko . nawet unia wybiera głupich ludzi na stanowiska !
  • ~x
    (2015-10-29 07:33)
    wytrzeszcz oczu ma większy niż w Polsce, bo stale śledzi kochasia i kasę liczy.
  • ~jackowiak
    (2015-10-29 07:39)
    Co Ładne ?... Znam inną definicję ładnego...hehe
  • ~BOLEK
    (2015-10-29 07:20)
    NIE POMOZE LILA ROZ JAK PIEDZIESIZATKA PRZESZLA JUZ
  • ~kibic
    (2015-10-29 09:55)
    Ma wyglad podstarzalej prostytutki. Taka jest kultura w polskim, zdezorientowanym spoleczenstwie i tak wychwywane sa w Polsce dziewczynki. Polacy wstydu nie maja, dlatego nic sie nie stanie, a na Zachodzie na Polakow patrza sie wszyscy ze zdziwieniem, jak na wariatow.
  • ~Robnad
    (2015-10-29 06:51)
    sorry, ale jaja w kosmosie przez Brukselę.
    na dodatek jeszcze ten Tyfus nic nie robiący
  • ~#NaPoważnie
    (2015-10-29 07:38)
    Niech lepiej założy burkę na ten paskudny ryj.
  • ~degust
    (2015-10-29 10:13)
    „wyraźnie podrasowane rzęsy” to akurat najgorszy element tej stylizacji, stwarzający wrażenie, że ma się do czynienia z lalką Barbie lub kobietą lżejszych obyczajów, a nie odpowiedzialnym politykiem sprawującym ważna funkcje unijną. Suknia natomiast zalatuje na milę folklorem. O wiele stosowniejszy byłby elegancki kostium. Niestety pani Bieńkowska nigdy nie miała wyczucia stylu, ani optycznie, ani werbalnie...
  • ~rok2015