• ~Nareszcie koniec OBCIACHU !!!
    (2015-10-18 13:40)
    Jestem dumny z tego, jak państwo Dudowie reprezentują nasz kraj!
  • ~DO PAJACA rok2015
    (2015-10-18 12:25)
    3mln. zł tyle co ukradła MUCHA Z PEŁO przy org. koncertu MADONNY !!! PAJACU.
  • ~TUSK pod WARIOGRAF i transmisja na żywo
    (2015-10-18 12:31)
    a CO Z ANALFABETĄ bulem SIEDZI Z sitwą peło???
  • ~Robnad
    (2015-10-18 12:40)
    problem w tym, że chmyzy POkemońskie mają we wdzięcznej pamięci obraz "eleganckiego" kaszalota na żerowisku, i nie bardzo mają , jak P?Orównać.
    publiczna tutka, sorry, telewizja tez żyje przeszłością..

    mało tych reoirtowych chamów szlag nie trafi. he, he, he.
  • ~wesoly
    (2015-10-18 15:25)
    no w porownaniu z bulem i jego kaszalotem jest to zmiana,tak jak trzesienie ziemi
    dlatego tzw"media glownego nurtu " ********* media i telewizje praktycznie nic
    nie pokazaly z wizyty krola Belgii z malzonka,bo para prezydencka nie wygladala
    gorzej a nawet lepiej od pary krolewskiej,a tych przekretaczy i oszustow to strasznie
    zabolalo,przeklete pastuchy.
  • ~Historyk
    (2015-10-18 12:27)
    To tragedia że jedyne informacje o prezydencie dotyczą strojów jego żony. A Dziennik jak lizus już profilaktycznie robi dupowłaz prezydentowi.
  • ~Nh3
    (2015-10-18 15:21)
    Brawo ,ze peowska holota juz sie wykancza w sprawie komentarzy.
  • ~sam
    (2015-10-18 13:42)
    Po to są spotkania Pary Prezydenckiej by pokazać podatnikom w jakie stroje się ubierają ? może przy okazji podacie też cenę stroju , marne redaktory Dziennika PL
  • ~rok2015
    (2015-10-18 11:04)
    Napiszcie ilu stylistów i ile tysięcy złotych kosztował podatnika wygląd żydówki ?
  • ~bronek
    (2015-10-18 18:56)
    A dlaczego główne przekaziory nie pokazywały wizyty belgijskiej pary królewskiej w minionym tygodniu?...
    Bo za dobrze wypadła polska para prezydencka?