• ~a
    (2015-10-17 08:49)
    Braku charakteru czy nieciekawa uroda nie zastapi nawet doskonaly ubior
  • ~???
    (2015-10-17 10:18)
    Mogła by napisać coś o Stylu ale do Łopaty .
  • ~8 lat ataku na PIS !!!!
    (2015-10-17 11:58)
    ..i tak przez ostatnie 8 lat nierządów PO...
    Alpine Bau postawiło Stadion Narodowy, ale pracownikom zapłacić już zapomniało
    Skandal w cieniu najważniejszej areny sportowej w Polsce. 8 milionów złotych wraz z odsetkami domagają się byli pracownicy firmy, która wybudowała Stadion Narodowy. Alpine Bau ogłosiło upadłość, nie wypłaciło zaległych pensji, ale w sądzie reprezentuje ją jedna z najlepszych w Polsce kancelarii prawnych. Kto zatem jej płaci? Rząd właśnie zasiadł z prawnikami do rozmów, ale od sprawy pracowników umywa ręce.

    Rząd właśnie dogaduje się z konsorcjum firm, które postawiły na Euro 2012 Stadion Narodowy. Za opóźnienia chce w sumie 461 mln zł od PBG, Hydrobudowy i Alpine Bau. Wszystkie firmy - poza PBG - w Polsce już tak naprawdę nie działają, bo ogłosiły upadłość.
    W przypadku Alpine Bau zbankrutował nawet ich główny oddział w Austrii. Dziś reprezentuje go syndyk, bo firma była olbrzymia i nadal ma sporo majątku. To dlatego Narodowe Centrum Sportu wraz z reprezentującą interesy Skarbu Państwa Prokuratorią Generalną próbują wynegocjować od Austriaków odszkodowanie. Kilka dni temu ogłoszono, że strona rządowa siada z konsorcjum do rozmów ugodowych.
  • ~Myślicie,ze naród taki głupi.
    (2015-10-17 10:11)
    Niemiecka gazeta na pierwszej stronie umieszcza same paszkwile na Kaczyńskiego a inne do komentarzy.
  • ~jaka prawda ?
    (2015-10-17 10:39)
    Marta czy nie sądzisz ,że rozmowa stryja z ojcem mogła mieć wpływ na to ,że Ten postąpił tak a nie inaczej nie wyrażając zgody na lotnisko zapasowe ? Jak się mają wypowiedzi stryja ,że rozmowa dotyczyła choroby a Bielan ,że lądowania ? to kto kłamie stryj czy Bielan ? kto zablokował od dawna zapowiadane ujawnienie rozmowy ?
  • ~jurkoz
    (2015-10-17 08:31)
    straszydla
  • ~wsi
    (2015-10-17 10:51)
    Na jakim etapie jest śledztwo od kilku lat toczące się jak zięć mlaskacza w tej chwili tam gdzie od dawna powinien być usiłował wyłudzić miliony złotych ze SKOK ? Czy wspólnik którego teść w niejasnych okolicznościach ułaskawił a Dudzie zginęły ważne dokumenty udzielił wskazówek jak oszukać PEFRON ? Czy Seremet udzieli odpowiedzi ?
  • ~emerytka.
    (2015-10-17 10:05)
    Chamy się odezwały.Kaczyńskim nie dorastacie do pięt i możecie ich w du.ę pocałować.
  • ~usc
    (2015-10-17 10:44)
    Dlaczego stryjek naraził matkę na pośmiewisko i zmienił datę urodzenia z 1942 na 1950 ? na co zareagowały koleżanki z roku studiów ! czytając życiorys rok ukończenia L.O. i rozpoczęcie studiów to się okazało ,że do szkoły poszła 3-miesiące po urodzeniu !!!
  • ~IVRP
    (2015-10-17 10:33)
    SSeremet na podstawie doniesień mediów ścigał bezdomnego Huberta który niepochlebnie wyrażał się o Lechu ! dlaczego tego nie robi jak Bielan ujawnia ,że rozmowa dotyczyła lotu i lądowania precyzyjnie mówi kto kogo o co pytał i jakie były odpowiedzi !!! natomiast wariat wielokrotny oszust zeznaje ,że dotyczyła choroby matki ? Czy SSeremet to wyjaśni ?