• ~entje
    (2015-10-15 09:10)
    Kolor marynarki sraczkowaty i kształty figury mówią same za siebie! Brak elegancji to niby nie koniec świata, ale każdy by chciał, by premier reprezentowała się dobrze. One z Muchą ubierają się jak dziwolągi.
  • ~Aga
    (2015-10-15 09:34)
    Tylko pani AgaTa Duda ma styl.
  • ~pisowski pisowiec
    (2015-10-15 10:32)
    Waran z Komodo przebrany za człowieka.
  • ~Obserwatorka
    (2015-10-15 09:18)
    Przeciw PEK nie potrafi się ubrać. Często ma przetłuszczone włosy, za małe żakiety i zbyt obcisłe spódnice. No cóż, ale to taka mentalność Pani z prowincji. Szkoda tylko, że jest wizytówką Polski
  • ~Romano
    (2015-10-15 09:13)
    polski nie znające się na modzie zawsze noszą o rozmiar mniejsze rzeczy, bo myślą, że są wtedy szczuplejsze, he he he he
  • ~SYLVEK
    (2015-10-15 08:58)
    To nie tematy na troche powazniejsze gazety ew dla Swierszczyka . oibojetnie czy Kopacz czy Duda .Nie wazne kto co ma na sobie a w sobie.
  • ~Robnad
    (2015-10-15 08:40)
    ciekawe. a o tym intymnym uścisku ani słowa, wręcz zgodnie z rozumieniem "słowa". he, he, he

    "Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego weszli jednocześnie do Ministerstwa Skarbu i Giełdy Papierów Wartościowych. Agenci zażądali od prezesa GPW Pawła Tamborskiego wydania dokumentów dotyczących prywatyzacji Ciech SA. "
  • ~bicz na pełowską picz
    (2015-10-15 15:32)
    czego wy oczekujecie od peronówki? stroi się tak żeby mieć branie chociaż u pijanych
  • ~Paweł
    (2015-10-15 13:12)
    Nie śmiejcie się.Ona rozdała wszystkie pieniądze PO i teraz sama musiała kupić sobie ubranko w lumpeksie.Oj,biedna Pani Ewa.Może jakąś zrzutę zrobimy dla niej na ubranka by były w lepszym guście i bardziej modne ??? Ja chętnie odstąpię jej swoje majteczki.Jeszcze pachną ...:-)
  • ~Paweł
    (2015-10-15 13:16)
    ~światsięśmiejedzisiaj 10:45