• ~kz
    (2015-10-07 11:20)
    Pani Barbaro , jest ok . Powodzenia w polityce . SLD pod wodzą Mellera , czy jakoś tak ,
    było u mnie w niełasce od zawsze . Teraz , po " doświadczeniach " z Pisem i Po , na lewicę
    patrzę łaskawszym okiem. Niech Pani uporządkuje "Lewicę " i od początku krótko trzyma
    " ich " za b uzię - szczególnie "tych starych " . Proponuję namówić do współpracy Olejniczaka .
  • ~taka-prawda
    (2015-10-07 09:58)
    Polityk nie musi być celebrytą. Ważne co ma w głowie i co chce osiągnąć. Przynajmniej nie udaje kogoś innego jak np prezes i spółka z bardzo OO
  • ~WYBIERAM ZJEDNOCZONĄ LEWICĘ
    (2015-10-07 12:34)
    Ważne że będzie walczyła o NORMALNE ŚWIECKIE PAŃSTWO nie sekciarski klerykalny folwark .
  • ~Roman
    (2015-10-07 09:36)
    Kobieta promuje obce nam wartości! Nie będę na nich głosował!!
  • ~pis z wami
    (2015-10-07 15:33)
    A czy aby przypadkiem Pan Prezydent Duda-pis nie zdradził w USA? Nawet nie pisnął nikomu o "zamachu" w Smoleńsku a miał wiele okazji i "wiedzę" - bo współpracował z Macierewiczem... Chyba że ten "zamach" to tylko polityków pis na tradycyjnie ciemny elektorat - to by się akurat bardzo zgadzało...
  • ~robak
    (2015-10-07 10:45)
    ona będzie walczyć wraz z Palikotem o adopcje dzieci dla homoseksualistów
  • ~Przykre ale prawdziwe.
    (2015-10-07 13:12)
    Mnie już dawno się nie podoba,nie chodzi o urodę tylko po śmierci matki wraz z Dereszem nie chcieli wiedzieć co się stało z samolotem w Smoleńsku,od razu byli przeciwni wykrywaniu czego kolwiek nagminnie obnosili się z tym po mediach i miałam wrażenie,że im ta śmierć była na rękę.
  • ~Morth
    (2015-10-10 15:31)
    Piękna kobieta i pięknie ubrana. Takie bzdury wypisują chyba jakieś wypudrowane kokiety.
  • ~Grażka
    (2015-10-08 13:29)
    Jakiej starej pannie co za pierdoły.Piękna kobieta z klasą nie pasująca do tego motlochu
  • ~wawa