• ~pieknie !
    (2015-09-30 08:46)
    I tak trzymac Pani Prezydentowa .
  • ~PLVY
    (2015-09-30 09:46)
    A gdzie Baleronowa - Bul -Komorowska?
  • ~dor
    (2015-09-30 09:35)
    Po co szczujecie?
    Pani Alicja też jest piękna kobietą.Każda ma inny styl i już.
  • ~kamil
    (2015-09-30 15:07)
    Wegorzewska widzialem pare razy w Krynicy jak prowadzila Festiwal Kiepury,zenada,slownik jak u Bula Komorowskiego,organizacja pod psem,kazde przedstawienie z opoznieniem,jedno nawet prawie godzine,zadnego przepraszam,potem publicznosc wymogla na "divie" przeprosiny,nie wystarczy biust,trzeba miec i troche w glowie.
  • ~FACET
    (2015-09-30 11:56)
    jak ona jest ognista to mi kaktus wyrośnie na członku ,,,z kim przystajesz takim się stajesz ,,, duduś przystał do kaczora ,,,i został marionetką z ciągle z tym samym wyrazem twarzy ( złość ,,,ja wam pokaże ) a ona strój nie zdobi człowieka ,,,tak jak poprzednik napisał za moje podatki ,,, każdą kobietę jak się przystroi i ubierze już nie mówiąc ,że po każdej następnej ,,lufie,,, każda kobieta jest piękna ,,,dla mnie osobiście to nawet po flaszce nic z tego w tym przypadku ,,,taka jakaś sztywna
  • ~autor
    (2015-09-30 12:46)
    ale ,że co ??? że Węgorzewska to ta brzydsza, głupsza i gorzej ubrana i że pewnie mniej w życiu osiągnęła ??? sorry... gdzie ta ognistość ??? chyba w ... osoby komentującej tu...ale na to są maści chyba... ależ Wam na dekle wali wazelina, tylko... nie zapomnijcie, że ktoś może w końcu krzyknąć "król jest nagi" ... wszak ludzie mają oczy... mimo całej sympatii dla bogu ducha winnej Pani Agaty, takie bzdurne artykuły aż proszą się o komentarz... po co to i komu to...
  • ~bobby x
    (2015-09-30 10:17)
    trzeba szczerze powiedzieć że żona marionetki w rękach kaczego świra jest całkiem ok
  • ~GOSC
    (2015-09-30 15:24)
    Ognista jest tylko jej sukienka a raczej ognistoczerwona, pani KORNHAUZER posiada typ urody zimnej, tak samo temperament, inaczej nie wytrzymałaby ze swoim mężulkiem który jest najnudniejszym osobnikiem pod słońcem!
  • ~eródyta
    (2015-09-30 10:46)
    I to wszystko za moje pieniadze...
  • ~jula
    (2015-09-30 13:00)
    Pani i córka są jedynymi zaletami pana Dudy .