• ~emeryt
    (2015-08-19 09:13)
    Tak wyniszcza praca dla Ludu zwłaszcza jak żyje się kosztem Podatników.
  • ~Robnad
    (2015-08-19 15:11)
    Takie unikaty urody jak Szydło, Sobecka, czy Pawłowicz trafiają się tylko w PiSie.
  • ~degust
    (2015-08-19 12:27)
    Najpierw pani Sroczyńska, a teraz Beata Szydło: w PiSie to przynajmniej umieją nosić stosowne żakiety, a nie jak w PO (Kopacz, Kidawa, Bufetowa) zawsze o trzy numery za małe!
  • ~nielubierzadzacych
    (2015-08-19 14:37)
    Piekny eufemizm: Gruba kobieta nazywa sie teraz "kobieta z krwi i kości". Dobre!
  • ~samiecalfa
    (2015-08-19 11:51)
    A co ? wolicie kandydatkę na premiera przebraną pstro a la stara papuga ! Albo w dżinsy do szpilek i do figury jak rury bez "wgięcia i zgięcia"?
    A propos: kiedy lud maluje na transparencie różowiutką maciorkę lub w przypływie agresji wyraża się wulgarnie, pani premier mówi, że to znak demokracji; "...nawet do władzy każdy może powiedzieć na głos co mu ślina niesie", tak to mniej więcej p.Ewa Kopacz skomentowała.
    Pani Premier często a nawet bardzo często myli znaczeniowe pojęcia.W tym przypadku nazwę "demokracja" z "anarchią". Jeszcze raz przytaczam definicję słowa wolność", którą wymyślił wałęsa: "mogem ale nie chcem", bo tego też pani E.Kopacz do końca nie rozumie.
    Wielu dziennikarzy też za dużo nie pojmuje. Totalny upadek intelektualny !
    Pozdrawiam, samiecalfa
  • ~XVIII58
    (2015-08-19 18:58)
    Polska Dudowa...
  • ~pyk
    (2015-08-19 17:39)
    Pani z Domu Kultury Mokisu z pisu chce rządzić krajem - będzie jedna wielka impreza przez 4 lata
  • ~NWO
    (2015-08-19 13:21)
    Gdzie jej szef nad prezydent ?.J.Kaczynski i jego wykidajlo A.Macierewicz ?.
  • ~Jili
    (2015-08-19 21:27)
    Der Dziennik jest coraz śmieszniejszy.
  • ~ja
    (2015-08-19 20:13)
    A co dziennikiarzyna napisze o Angeli Merkel?