• ~KaZet
    (2015-08-18 10:06)
    Najładniej , twarzowo i stylowo wyglądają propagatorzy i odkrywcy nowych trendów mody ,
    Ja cykow w kapelusiku i ten drugi co jeździ do Israela z kolczykiem w nosie . A u Sroczyńskiej, co Wam się nie podoba ? Skromny ubiór i bluzka w groszki ? Nie jestem
    fanem jej pryncypała, ale Ona na razie jest chyba ok.
  • ~moher
    (2015-08-18 10:16)
    Nie policzyliscie serduszek!!! z prawej strony bylo wiecej...hahha Czy majtki miala odpowiedniego koloru??? Zenada co redakcja wypisuje. Wazane co ta kobieta ma do powiedzenia ,a nie to na ktory guzik jest zapieta marynarka. Napicie cos jak miewa sie Gustownie ubrana Anna Komorowska??!! Chetnie poczytam.
  • ~degust
    (2015-08-18 10:23)
    "Przede wszystkim należałoby wymieć bluzkę"...
    Taaa, a potem będziecie sie czepiali, że niewyprasowana! Zauważcie lepiej, że to pierwszy żakiet w Polsce, który nie jest o trzy numery za mały (Kopacz, Kidawa, Gronkiewicz)
  • ~gaga
    (2015-08-18 08:51)
    Rzeczniczka Prezydenta Dudy najmilsza z całej ferajny PiS . Największe zarzuty odpiera starając sie argumentować z uśmiechem. Nie jestem sympatykiem PiS , ale pani Katarzyna ratuje wizerunek calej prawicy.
  • ~eródyta
    (2015-08-18 10:38)
    Wszystko wyglada dobrze. Mogliby ja tylko lepiej uczesac.
  • ~finanse times
    (2015-08-18 10:58)
    Hooj z nią ale pani Kornhauser -Duda wygląda cymes !
  • ~WAW
    (2015-08-18 09:51)
    JAKI PREZYDENT, TAKA RZECZNICZKA...
  • ~babcia
    (2015-08-18 09:29)
    Pasuje jak ulal do Dudy z Szydlem, i do Kaczynskiego, Rydzyka, i td.-- prowincja wygrala wybory na prezydenta i ma to co potrzebuje.
  • ~borys
    (2015-08-18 11:26)
    Czekam na omówienie kreacji pani Kopacz w Oświęcimiu. Czy dobór kolorów i krój stroju pasował do miejsca i zdarzenia. Te serduszka u pani rzecznik są całkowicie niewidoczne. Typowe czepiactwo, pod którym nikt się zresztą nie podpisał.
  • ~Eddi
    (2015-08-18 10:29)
    no tak, warto się już oswajać z nowym trędem, wnet będzie jedna moda niczym u Mao... wszak wystarczy popatrzeć na Kaczyńskiego, Szydło, Mastalerka , Pawłowicz, czy Wróbel ... i wszystko jasne... :( takiej chcieliśmy Polski, ruina , kartony i czas na wielkie zmiany!!! a wszystkiemu będzie przyświecał wielebny Oko z Dziwiszem z krypty wawelskiej ... zaś w krypcie niczym zamrażarce będzie zamknięta Polska Nauka i nowoczesność!!!