• ~bernard
    (2015-07-20 12:22)
    Dobrego stylu to brak redaktorom. Ważniejsze jest co człowiek sobą reprezentuje, serce, dusza, wartości etyczno - moralne, przywiązanie do tradycji chrześcijańskiej naszego Narodu, Polski. Te wartości nie podobają się elitom rządzącym obecnie Polską. Mam głęboką nadzieję, że po 25 października, będzie inaczej - uczciwiej, czego sobie i naszym Rodakom, życzę.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2015-07-20 12:49)
    Po co dodawac jak i tak , rozmowy kontrolowane przez swieta inkwizycje !.Czekam na pierwsze stosy !.
  • ~nie rozumiem
    (2015-07-20 12:41)
    To oni tak na tych kleczkach chcą wyblagac zmianę prezesa w PiS?.
  • ~AAA
    (2015-07-20 16:08)
    Przecież była na nabożeństwie kościelnym a nie na balu kotylionowym .Czy to trudno matoły zrozumieć.
  • ~Szymon
    (2015-07-20 17:11)
    Interesuje mnie bardziej jak Pani Beata poradzi sobie z rządzeniem Polską. W tym momencie jest tylko kandydatką namaszczoną na premiera. Mam nadzieję, że po wygranych wyborach otoczy się ludźmi, którzy zadbają o jej stylowy wygląd, szczególnie w przypadku, gdy będzie reprezentowała Polskę za granicą. Dziś liczy się otwarta głowa, empatia i rozum. Słuchałem jej kilku wystąpień w czasie kampanii Dudy i nie dziwię się, że Jarosław Kaczyński postanowił powierzyć jej tekę premiera. Życzę jej wszystkiego dobrego, bo tego samego życzę Polsce.
  • ~ludzie.....
    (2015-07-20 19:31)
    - no- no... ale tez macie problem...
    koniec swiata...
  • ~Ola
    (2015-07-20 15:41)
    Cudowna para
  • ~BOBO
    (2015-07-20 20:55)
    kompletne poddaństwo czarnym ,to nic innego jak czarna dziura dla społeczeństwa. wybraliście głąbów to nie liczcie na wersal przy wiejskiej. czas pakować walizki i na świeże powietrze. w tym śmierdzącym katolskim szambie żyć się nie da.
  • ~Marszałek
    (2015-07-20 19:52)
    "Religia jest dla ludzi bez rozumu" [J. Piłsudski]
  • ~Konrad Wallenrod
    (2015-07-20 13:03)
    Ja uwazam , ze bedzie tylko zmiana nocnikow , a narod raczki zanurzy w ich zawartosci.Niech zyja wszystkie moderatory , towarzysze laczcie sie w pary.Boj to ostatni !.