• ~...wiekowy
    (2015-06-16 11:13)
    ...a jak może wyglądać bufetowa
  • ~POszła won
    (2015-07-18 15:06)
    jeszcze jeden koszerny kaszalot z PO ?
  • ~opkjgfvjerqfhjkch
    (2015-06-16 09:39)
    oto sa tematy dla debili w Polsce żeby nie zajmowali sie poliyka i żeby ich nie interesowały sprawy PO . Tak jest w TV i gazetach Same Wiadomości , Wydarzenia i Fakty to smiecie dla ciemniaków . Czy ktoś wie co robia ministrowie i ich ministerstwa , NIE BO PO co. Cały czas temat wałkowany przez 8 lat to ataki na PIS , nawet jeśli o caś zapytaja , drugi te,at to kosciół a trzecii najważniejszy to te wszystkie programy informacyjne to program kroniki policyjne
  • ~ppzbb
    (2015-07-18 16:36)
    Dwie PASKUDY.
  • ~marcycha
    (2015-06-22 21:45)
    Ha, może użyczę jej swojego iqgreen na chudnięcie :P ja przynajmniej chudnę i to sporo, a ta widzę zbiera i hoduje :P
  • ~zero
    (2015-06-22 12:29)
    Obie stare baby,którym odbija na ?chcą za wszelką cenę zatrzymać "młodość" dlatego noszą coraz krótsze i coraz bardziej opięte ciuchy.Klimakterium uderzyło na mózg.Te botoksowe ,skalpelowe żałosne baby tylko się ośmieszają.Wystarczy popatrzeć jak babcie "czarują udami" podczas siedzenia w pierwszych rzędach.Kopara przeszła już samą siebie wczoraj w TVN-24 jeszcze trochę i pokaże kolor majtek.Jest to niesmaczne .Bije na dekiel,bije.
  • ~cienki
    (2015-06-17 11:31)
    No trochę mi się przytyło to fakt, ale wy również byście przytyli na tej fusze, że co, że nie macie takiej fuchy?
    Trudno- musi mieć ktoś by nie miał ktoś!!!
  • ~kobieta
    (2015-06-16 16:39)
    pani premier rzadko kiedy jest ubrana z gustem , a przeważnie ma stroje za małe
  • ~Szaolm24
    (2015-06-16 15:01)
    Ale się szmalcownica spasła, na krzywdzie właścicieli adresu Noakowskiego 16
  • ~bez znieczulenia
    (2015-06-16 14:41)
    Jak zrobią audyt Warszawy, to na pewno babsko schudnie! Uczyniła z miasta pole zarobkowe dla swoich kacyków , znajomków i "sympatyków". A wielu się dziwi, że to ... jeszcze w tym mieście rządzi, fuj! Dość tego!