• ~widz
    (2015-05-26 19:26)
    p.E.Kopacz to bezguście.
  • ~cyt
    (2015-05-27 09:08)
    Pismaki nie mają co robić. Bzdety. I tym się nasze media zajmują. Kretyństwo i tyle.
  • ~Ze szmatexu na wage
    (2015-05-26 19:59)
    Kopacz kupuje w szmatexie na wage, a forse sklada na bezrobocie, ktore osiagnie w jesieni tego roku.
  • ~PO to DNO
    (2015-05-26 20:33)
    czy kazdy DEBIL to POwiec sadzac PO wladzach tej parti I PO czlonkach NIERZADU to jest dobra rekomendacja, ale POtrzebuje byc NIEUDACZNIKIEM i ZLODZIEJEM, albo musi POtrafic KLAMAC , a LODY AMBER-GOLDOWE same POplyna jak przy INWESTYCJACH KATARSKICH,a w najgorszym UKLADZIE zostanie CIECIEM JUNINYM
  • ~Rabarbar.
    (2015-05-26 22:08)
    Tytuł artykułu i użycie słowa "kopiowanie"idealne.Porównywanie wizerunków pani Dudy z panią Kopacz to jak porównywanie czekolady z wyrobem czekoladopodobnym.
  • ~jazu
    (2015-05-26 21:57)
    Nosić też trzeba umieć!
    Kaszalot bedzie wyprzedawal swoje stroje. Juz od sierpnia. Moze cos uda sie dobrac?
  • ~ZERO KOPACZ
    (2015-05-26 21:10)
    CZY TO MODERACJA PUŚCI ? ---Kopaczowa to prostacka krowa , zero własnej inwencji , zero realizmu , zero rozsądku ...TOTALNE ZERO TO KOPACZ EWA !!
  • ~dziadek
    (2015-05-26 20:44)
    Znakiem rozpoznawczym stylu naszej pani premier są kiepsko skrojone garsonki.

    Krawiec/krawcowa do "wywalenia", albo do wywalenia ... ?
  • ~dziadek
    (2015-05-26 20:37)
    Pani Agata, a od 6-08-2015 Pierwsza Dama RP, wzbudza we mnie pozytywne skojarzenia.

    Zatem czekam na opinie wychowanków Pani profesor z krakowskiego LO - albo jest [super], albo [obojętnie], albo [negat]

    Co Wy" nato" ?
  • ~obserwatorka
    (2015-05-26 20:13)
    Starcze kolana, krzywe nogi , krótka spódniczka i rozchylający się żakiet. Co to za styl, przecież Pani Premier ma jakich stylistów od wizerunku chyba że specjalnie tak Premierową . Każdy wiek ma swoje wymagania.
  • ~dziadek
    (2015-05-26 20:28)
    Garsonka pani Premier rządu RP się nie dopina - mnie też stary garnitur nie dopina się na brzuchu' znam ten "bul".
  • ~Sylwester
    (2015-05-27 08:07)
    ŻYDÓWKA żona prezydenta RP Agata Kornhausen-Duda powinna zabrać męża do Izraela na wycieczkę do Jerozolimy aby WYLECZYŁ SIĘ Z KREACJONIZMU ! i nie łączył uroczystości państwowych z CEREMONIAMI i MSZAMI KOŚCIELNYMI rzym-akt. JAK POPRZEDNIK Komorowski .
  • ~realista
    (2015-05-26 20:30)
    Bo to katastrofa że CIEMNA WIOCHA wybrała Polsce KUKŁĘ na prezydenta.Ale taka cena demokracji że posiadacze jednej komórki maja takie samo prawo co medrcy
  • ~Edek
    (2015-05-27 06:47)
    Autor artykułu to jakiś pajac. Kopaczowa od początku świata chodzi w garsonkach. Zestawiono dwa zdjęcia z których wynika jedynie tożsamość płci. Zajmijcie sie poważnymi problemami a nie pierdołami.
  • ~Ziec z Ukrainy
    (2015-05-26 20:04)
    Kopacz ma ziecia Ukrainca (z Canady) co w Polsce na studia sie zapisal, bo w Canadzie go nie przyjeli. Taki madry byl.
  • ~wierni
    (2015-05-27 07:45)
    Narod nie zniesie tego nazwiska Dudowej. To w pisie nie do pmyślenia by miala niemieckie nazwisko. Rządamy natychmiastowego wykreślenia z dowodu. Pozdrawiamy Wierni oddani Jara polskę zbaw.
  • ~polka
    (2015-05-26 18:08)
    Kopaczowa zawsze nosi przyciasne żakiety i pod tym zawsze jakieś podkoszulki.Do tego przykrótkie, jak na jej wiek i sprawowany urząd- spódnice( ciągle wymięte).oraz szpilki, które trochę uszlachetniają jej niezbyt zgrabne nogi, ale sa raczej odpowiednie do kreacji wieczorowych a nie do pracy.
    Niestety Kopaczowa nie ma najmniejszych szans, aby choć trochę upodobnić sie do P.Agaty Dudy - nowej Prezydentowej. Kopaczowa nie ma ani urody, ani dobrej sylwetki ani nie ma klasy.Niech raczej nawet nie stara się kopiować, bo kopia będzie - nędzna!
  • ~gość
    (2015-05-26 22:40)
    O jakiej kopii tu mowa? Kopaczowa ( na zdjeciu) ubrana jak zwykle w przyciasny żakiecik, dyżyrny podkoszulek,w pomietą, przykrótką spódnicę i szpilki na wysokim obcasie, które "starają się" nieco wydelikatnic jej niezgrabne nogi. Jej ubiory to POrażka, tłuste włosy dopełniają nieciekawego wyglądu.ZERO GUSTU! Nawet niech nie porównuje do nowej, zgrabnej, urodziwej Pierwszej Damy.
    Damą trzeba sie urodzić, nauczyć sie tego czy kopiować - PO prostu nie da!!!
  • ~r46
    (2015-05-26 23:26)
    Pani premier w przyciasnej górze i nieodłącznej białej (szarej) bluzce.Włosy zaniedbane,cera ziemista wygląd tragiczny.Pani Duda Pierwsza Dama - rewelacyjny wygląd.
  • ~emeryt
    (2015-05-26 23:13)
    Ty się redaktorze puknij w głowę zanim zaczniesz wypisywać podobne bzdury. Co. uważasz, że pani premier dziergała kieckę w niedzielę, żeby w poniedziałek...Do kogo Dziennik adresuje te pisemne bzdety?

Może zainteresować Cię też: