• ~widz
    (2015-05-26 19:26)
    p.E.Kopacz to bezguście.
  • ~cyt
    (2015-05-27 09:08)
    Pismaki nie mają co robić. Bzdety. I tym się nasze media zajmują. Kretyństwo i tyle.
  • ~Ze szmatexu na wage
    (2015-05-26 19:59)
    Kopacz kupuje w szmatexie na wage, a forse sklada na bezrobocie, ktore osiagnie w jesieni tego roku.
  • ~PO to DNO
    (2015-05-26 20:33)
    czy kazdy DEBIL to POwiec sadzac PO wladzach tej parti I PO czlonkach NIERZADU to jest dobra rekomendacja, ale POtrzebuje byc NIEUDACZNIKIEM i ZLODZIEJEM, albo musi POtrafic KLAMAC , a LODY AMBER-GOLDOWE same POplyna jak przy INWESTYCJACH KATARSKICH,a w najgorszym UKLADZIE zostanie CIECIEM JUNINYM
  • ~Rabarbar.
    (2015-05-26 22:08)
    Tytuł artykułu i użycie słowa "kopiowanie"idealne.Porównywanie wizerunków pani Dudy z panią Kopacz to jak porównywanie czekolady z wyrobem czekoladopodobnym.
  • ~jazu
    (2015-05-26 21:57)
    Nosić też trzeba umieć!
    Kaszalot bedzie wyprzedawal swoje stroje. Juz od sierpnia. Moze cos uda sie dobrac?
  • ~ZERO KOPACZ
    (2015-05-26 21:10)
    CZY TO MODERACJA PUŚCI ? ---Kopaczowa to prostacka krowa , zero własnej inwencji , zero realizmu , zero rozsądku ...TOTALNE ZERO TO KOPACZ EWA !!
  • ~dziadek
    (2015-05-26 20:44)
    Znakiem rozpoznawczym stylu naszej pani premier są kiepsko skrojone garsonki.

    Krawiec/krawcowa do "wywalenia", albo do wywalenia ... ?
  • ~dziadek
    (2015-05-26 20:37)
    Pani Agata, a od 6-08-2015 Pierwsza Dama RP, wzbudza we mnie pozytywne skojarzenia.

    Zatem czekam na opinie wychowanków Pani profesor z krakowskiego LO - albo jest [super], albo [obojętnie], albo [negat]

    Co Wy" nato" ?
  • ~obserwatorka
    (2015-05-26 20:13)
    Starcze kolana, krzywe nogi , krótka spódniczka i rozchylający się żakiet. Co to za styl, przecież Pani Premier ma jakich stylistów od wizerunku chyba że specjalnie tak Premierową . Każdy wiek ma swoje wymagania.