• ~marta
    (2015-05-26 18:03)
    Ludzie dajcie spokój. Jest elegancka, wie jak się ubrać. już zapomnieliście wygląd pani Komorowskiej.Jakoś jej nie krytykowaliście
  • ~ja
    (2015-05-26 12:40)
    a tam ciuchy...słychać, że nie jest głupia i to jest ważne, za taką Pierwszą Damę nie będę się wstydzić
  • ~anna grodzka-komorowska
    (2015-05-26 15:40)
    Nareszcie będą nas wszędzie godnie reprezentować .
  • ~mm
    (2015-05-26 11:43)
    Nowa Pierwsza Dama wyglada idealnie. Tylko fryzure moglaby zmienic na bardziej kobieca, bo ta wyostrza jej rysy twarzy, poza tym jest perfekcyjna.
  • ~ela
    (2015-05-26 20:37)
    Bardzo ładne Panie i przystojny Pan Prezydent. Przestańcie pluć jadem.
  • ~Najpiekniejsza Para Prezydencka
    (2015-05-26 19:06)
    najpiękniejsza para prezydencka w Europie :) do tego oboje wyksztalceni, znają języki obce, potrafia się zachowac elegancko, dystyngowanie, i jednoczesnie swobodnie. Agata ma cos w sobie z Lady D... elegancja, smak, figura... A Pan Duda... przy niej jest jak król :)
  • ~ala
    (2015-05-26 12:32)
    Państwo Duda wyglądają ślicznie - życzę im wszystkiego najlepszego i błagam, nigdy nie lećcie samolotem do Rosji. Anodina, Miller... wiadomo o co chodzi.
  • ~gocha
    (2015-05-26 19:25)
    Ładna to ona nie jest. Może chociaż mądra?
    Trzeba przyznać,że ubiera się z klasą. Ale nawet nie myślcie,że sama wymyśliła sobie taki wizerunek.Przy tak nienachalnej urodzie dobrze musieli styliści główkować.
  • ~żenada
    (2015-05-26 10:58)
    Ona pracuje, zarabia nienajgorzej, on pracuje,zarabia od paru lat bardzo dobrze, w europarlamencie wręcz kokosy, jedno dziecko, kasy jak lodu.
    Jaki to problem ubierać się w ładne ciuchy przy takiej forsie? Żaden.
    Podziwiać to mogę znajome panie, które zarabiają 1800 zl m-nie a ubierają się elegancko, sprytnie łącząc kupione z rozmysłem elementy garderoby.
    Zachwycanie się Dudową to przesada pismaczki, miliony polskich kobiet ją znacznie przewyższają gustem i elegancją .
    Ma ubrać wór pokutny ze sprachciałego lnu? Kiedy mąż zarabia taką kasę i jeszcze bezczelnie oszukuje Sejm ukrywając prawdziwe zarobki na uczelni ???
  • ~jasminum
    (2015-05-26 18:07)
    Odpychająca kobieta. Zimna jak lód.a ciuchy ma bo ją na to stać,zdjąć je to cały czar pryska.