• ~gosc
    (2015-05-12 05:30)
    Najpiekniejsza jest Komorowska
  • ~konstytucjonalista
    (2015-05-11 23:36)
    Komorowski jak Rakowski w Stoczni Gdańskiej?




    Nie zgoda i bezpieczeństwo, ale buta i agresja stały się wizytówką Bronisława Komorowskiego w kampanii prezydenckiej 2015. Doskonale wychwycili to internauci. W krótkim filmie, który umieszczono w sieci, zderzono jego zachowanie z premierem PRL – Mieczysławem F. Rakowskim, który w sierpniu 1983 r. spotkał się ze stoczniowacami w sali BHP Stoczni Gdańskiej.

    – Są tacy, którzy będą chcieli głosować na awanturę, na kłótnię, na nieumiejętność współpracy, na stwarzanie zagrożenia, na niezgodę narodową, ale nas jest więcej! – grzmiał w Stargardzie Szczecińskim Bronisław Komorowski.

    – Znajdziemy dość Polaków, którzy poprą ten kierunek i popierają. I bez was również. I bez tych demagogów, bez krzykaczy zbudujemy w Polsce lepszy socjalizm – krzyczał do stoczniowców w 1983 r. Mieczysław Rakowski.

    Po ponad trzydziestu latach od wystąpienia Rakowskiego, metoda krzyku i demagogii, a nie argumentów, jest wizytówką prezydentury Bronisława Komorowskiego.
  • ~eródyta
    (2015-05-11 20:08)
    Pewnie obie podzielilysie jedna parą z tej samej wypożyczalni.
  • ~Meloman
    (2015-05-11 21:26)
    Monika Olejnik jest piekna jak splesnialy piernik.
  • ~Ewa P.
    (2015-05-12 13:21)
    Wszystko w porządku - stać ją na taki kolczyk, to ma.
    I nikomu nic do tego.
    Tylko dlaczego to "cudeńko" jest tak śmiertelnie brzydkie???
  • ~ciekawy
    (2015-05-11 21:07)
    Dlaczego Dziennik uparcie lansuje te bl...dz?
  • ~stokrotka
    (2015-05-11 21:07)
    Nie POmoże puder róż,kiedy stara d...upa już.
  • ~Adam Sztaba
    (2015-05-11 21:12)
    Stokrota z urody od zawsze pasowała raczej do ocynkowanego wiadra i szmaty niż na salony. No ale właśnie takie kompleksy leczą podstarzałe botoksiary wieszając na uchu średnią krajową. Żeby potem tłuszcza przed telewizorem podziwiała reżimową wieśniarę.
  • ~siara z WSI
    (2015-05-11 21:50)
    Stokrotka POubecka qurfa obsługiwała i Urbana i Szechtera i resztę Ubectwa . Stąd tak zniszczone usta i plamy na twarzy
  • ~Lalusia