• ~he, he, he
    (2015-05-07 09:36)
    Wiadomo >lewica<...
  • ~wracaj pani do dom
    (2015-05-08 08:26)
    Smiechu warte,bo reprezentuje niby "lewice" czyli roboli,kasierki z Biedronki,gorniokow itd. Okazuje sie ze reprezentuje tylko siebie i to w malo efektywny sposob.
  • ~tepe lemingi
    (2015-05-07 12:16)
    KOBITKA JAK WIDAC MALO JE WIEC OSZCZEDZILA NA CHUSTE.INNY WPIERDZIELA Z ZONKA TE DWA TYS. DZIENNIE I TO ZA NASZE PODATKI A GOLY TEZ NIE CHODZI.
  • ~pyra
    (2015-05-07 12:29)
    Ona tylko CHUSTE a naszBUL ile kosztuje przez 5-lat z swoją ŚWITA. Jednooki WUJEC, TTTATAAATAAA Litynski Nałećz YYYYYaaaaayyyyy,nie mówie SZOGUN,itd .Ile to kosztuje?
  • ~januszjanusz
    (2015-05-07 14:04)
    TE KOŚCI ZMUSZONA JAKOŚ UKRYĆ bo jak huda to i skąpa a jak skąpa to i sknera i TAKA ma POprzeć w drugiej TURZE BREDZISŁawa
  • ~Sralikot
    (2015-05-07 14:21)
    Od razu widać, że to kandydatka lewicy.
    Jak to pięknie ujął klasyk:
    "zdrowie wasze
    w gardła nasze".
  • ~zen
    (2015-05-07 14:41)
    Ona tę chustę kupiła za swoje prywatne pieniądze. A Komorowski kosztuje więcej niż dwór angielski, kancelaria prezydenta jest na IV miejscu w Europie pod względem wysokości kosztów utrzymania.
    Nie wysilajcie się, choćbyście się zes.rali dużo ludzi na nią zagłosuje. Atakują ją zwykle faceci z małymi fiut.kami.
  • ~JAPA
    (2015-05-07 14:45)
    do: ~zen2015-05-07 14:41 ale Pan Prezydent Komorowski jest urzędującym prezydentem a ta mizeria w białej podfruwajce jest na razie małosolnym ogórkiem ... ;) ją najpierw trzeba dożywić a potem ubierać ... czy rozbierać ... (?) to Miller będzie wiedział co i jak ... ;)
  • ~Ania
    (2015-05-07 15:49)
    i sie panna wylansowała : )teraz sobie z kazdego miejsca w Polsce może smiało do Sejmu wchodzić :)))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • ~opek
    (2015-05-07 16:07)
    ładna kobietka.i w chuście i bez.zarobiła to se kupiła.